Založ si blog

Stargate SG-1 – televízia AXN chystá televíznu premiéru prvého SG-1 filmu!

STaRGATE SG-1

 

\"sg1season10_cast\"

Archa pravdy vtrhne aj na české a slovenské televízne obrazovky!

 

Televízia AXN uvedie túto jar prvý SG-1 film!

 

Konečne sa dočkajú českí a slovenskí diváci, ktorí ešte nemali možnosť vidieť tento film, ktorý definitívne ukončuje dej seriálu Stargate SG-1 (Hviezdna brána), keďže 10.séria mala otvorený koniec. Je však zaujímavé, že tento film neuvedie televízia NOVA, ktorá pôvodne do našich končín priniesla Hviezdnu bránu, ale bude to káblová televízia AXN. Presný dátum vysielania ešte nie je stanovený, no keďže televízia pred pár dňami predstavila jarné vysielacie štruktúry, tak sa dá očakávať, že najneskôr v máji Archu Pravdy uvidíme.

 

Kto by si chcel prečítať oficiálny popis deja, nech sa páči:

http://creative.blog.sk/detail-the-ark-of-truth—popis-deja.html?a=868bddfbe2a526382ee523e7c6807bfc

 

Nie je však jasné, či televízia AXN nechá predabovať Archu, keďže preklad nebol vôbec dodržaný jako v seriáli a aj jednotlivé postavy mali iné hlasy ako pôvodne v seriáli a tento krok zo strany distribútora bol dlhú dobu silno kritizovaní z každej strany. Uvidíme teda, či AXN disponuje s touto informáciou a či náhodou neinvestuje do nového dabingu.

Správy o vysielaní druhého SG-1 filmu Continuum nie sú známe, ale je pravdepodobné, že aj tento film uvedie AXN neskôr v roku 2010!

Grey´s Anatomy – prečo len niektorí majú viac šťastia ako iní?

26.06.2017

Najúspešnejšia lekárska dráma sa dočká aj 14.série! Trinásty rok vysielania najúspešnejšej lekárskej drámy v USA je úspešne skončený. V polovici mája televízia ABC odvysielala „horúce“ viac »

Agents of S. H. I. E. L. D. – spoznali svoje druhé ja vo virtuálnom pekle

21.06.2017

Značka S.H.I.E.L.D. to dokázala! Prežila vlastnú smrť! Jedným z najväčších prekvapení konca televíznej sezóny bolo aj oznámenie televízie ABC, že neruší seriál Agents of S.H.I.E.L.D. viac »

Once Upon a Time – zabudnite na šťastné konce! Sú to len prežitky doby

14.06.2017

Šiesta séria bola kvalitatívne rozdielna. Tú kvalitnejšiu časť si diváci zvykli už nepozerať. Šiesta séria Once Upon a Time (Kde bolo, tam bolo) má svoj kontroverzný záver za sebou. Televízia viac »

Helmut Kohl

Zaživa Helmut Kohl spojil Nemecko, jeho rodinu však nezmierila ani jeho smrť

27.06.2017 12:09

Zmierenie rozhádanej rodiny Helmuta Kohla zaželal dnes na obrade v Berlíne duchovný Karl Justen.

Srebrenica,

Holandsko podľa súdu nesie podiel viny na masakre v Srebrenici

27.06.2017 12:08

Odvolací súd v Haagu v zásade potvrdil rozsudok civilného súdu z roku 2014, že Holandsko nesie časť viny na masakre bosnianskych moslimov v Srebrenici v roku 1995.

06-hore 3x

Iba polovica Slovákov cíti istotu zamestnania

27.06.2017 12:00

Ekonomika šliape na plné obrátky, problémom je dnes skôr akútny nedostatok pracovnej sily. Slováci aj napriek tomu majú obavy zo straty zamestnania.

Turecko, explózia

Na plukovníka ukrajinskej rozviedky spáchali v Kyjeve bombový atentát

27.06.2017 11:40

Veliteľa špeciálnych síl ukrajinskej vojenskej rozviedky plukovníka Maksyma Šapovala zabil v Kyjeve výbuch bomby nastraženej v jeho služobnom aute.

Radovan Vávra

Najaktuálnejšie informácie o vybraných amerických seriáloch na jednom mieste! Sledujte Blog o seriáloch na Facebooku, Twitteri, Google +, Linkedine, Instagrame! (Autor je online editor spravodajstva na pravda.sk)

Štatistiky blogu

Počet článkov: 377
Celková čítanosť: 922632x
Priemerná čítanosť článkov: 2447x

Autor blogu