Založ si blog

Grey´s Anatomy – zbohom Izzie!

Grey´s Anatomy

Season 6

 

 

greys blog

Zbohom Izzie!

 

Herečka Katherine Heigl definitívne opustila seriál Grey´s Anatomy!

 

Víkendové dni priniesli naozaj veľmi smutnú správu pre fanúšikov nášho obľúbeného seriálu Grey´s Anatomy (Klinika Grace/Chirurgovia). Stalo sa totiž to, čoho sa všetci najviac obávali, herečka Katherine Heigl oficiálne opustila seriál a už sa neobjaví ani v práve vysielanej 6.sérii!

Ešte před pár dňami to vyzeralo veľmi nádejne, pretože sama autorka seriálu Shonda Rhimes potvrdila, že herečka Katherine Heigl (Izzie Stevens) sa definitívne vracia do seriálu a Izzie sa znova objaví v seriáli v posledných piatich častiach akuálnej série.

No cez víkend zástupcovia televízie ABC a tvorcovia seriálu vyhlásili, že Katherine Heigl odchádza zo seriálu a že na natáčaní sa vôbec nezúčastnila. Problémy s herečkou začali už v priebehu 5.série, kedy si tvorcovia pre ňu prichystali ústredný príbeh a jej postava mala zomrieť, no v priebehu roka sa rozhodla, že nechce zo seriálu odísť a že sa pokúsi svoju filmovú kariéru zosúladiť so seriálom a tak tvorcovia ju zázračne nechali prežiť rakovinu.

V septembri tohoto roku si herečka s manželom adoptovali dcérku a chcela sa jej naplno venovať, plus mala podpísanú zmluvu na natočenie nového filmu a tak seriál musel ísť bokom. Aj tomuto kroku sa tvorcovia prispôsobili a už po niekoľkých úvodných častiach 6.série otvorili dvere pre jej odchod.

Shonda Rhimes jej požiadavke vyhovela, no nečakala, že prestávka sa nakoniec až tak natiahne, keďže herečkine povinnosti nedovolili nastúpiť do seriálu ani po „dovolenke“. V 12.častí 6.série preto sa na krátku chvíľu Izzie vrátila, aby si zbalila kufre a zase odišla.

A toto bolo pravdepodobne posledné účinkovanie herečky v seriáli, keďže po už spomenutej schôdzke bolo oznámené, že herečka sa v aktuálnej 6.sérii už neobjaví a Shonda Rhimes súhlasila, že s postavou Izzie už nebude počítať do budúcnosti, aj napriek tomu, že herečka má podpísanú zmluvu až do záveru 7.série.

Uvidíme ako sa daná situácia bude v budúcnosti vyvíjať, je tu možné, že sa ešte objaví ako hosť v 7.sérii, kde by sme ju mohli vidieť v 1 – 2 častiach, aby jej príbeh bol nejakým spôsobom dororozprávaný.

Väčšinou to býva zvykom, že herci sa vrátia do seriálu ako hostia. A toto bude snáď prípad aj Katherine, lebo určite bude pre ňu ľahšie prísť na krátke natáčanie akoby mala byť na natáčaní denne. Dúfajme, že Shonda spraví tento krok, keďže je o nej známe, že väčšinou zanevrie na hercov, ktorých predčasne odišli zo seriálu.

: : : blog o seriáloch : : :

                                                                                          váš svet seriálov

 

blogoserialoch@gmail.com

 

 

 

The Flash – budúcnosť sa chce stať, niet pred ňou úniku

25.07.2017

Tretia séria bola kvalitatívne najlepšia, sledovanosť po prvýkrát klesla! Keď pred tromi rokmi vtrhol na televízne obrazovky The CW najrýchlejší človek na svete – The Flash, razom sa z neho viac »

The Originals – krvilačných nič neporazí. Dokázali sa vyhnúť svojmu koncu

18.07.2017

Upírska epocha sa nekončí. Pôvodní upíri zabojovali o svoje prežitie a dočkajú sa 5.série! Nad upírmi sa v posledných mesiacoch poriadne zmrákalo a už sa zdalo, že sa po takmer dekáde upírskej viac »

Supergirl – niekedy je menej hrdinov viac

12.07.2017

Dievča z ocele prežilo presuny medzi stanicami a má jasnú budúcnosť! Štvrtý superhrdinský seriál televízie The CW Supergirl má za sebou naozaj perný rok. Presne pred rokom jeho osud nebol viac »

voda

Cena vodného a stočného na strednom Slovensku rastie

27.07.2017 17:27

Ceny vodného a stočného na strednom Slovensku rastú. Podľa SaS za to môže zasahovanie Roberta Fica do regulácie, podľa ÚRSO zvýšené náklady.

Jeff Bezos, Amazon

Bill Gates už nie je najbohatším človekom sveta, nahradil ho zakladateľ Amazonu Bezos

27.07.2017 17:20

Zakladateľ internetového obchodu Amazon Jeff Bezos sa stal najbohatším človekom sveta.

Theresa Mayová

Brexit a možné clá Britániu prudko spomalia

27.07.2017 16:00

Britov čakajú po brexite roky prudkého spomalenia ekonomiky. Ekonomický dosah pocítia aj Európania, najmä ak sa po brexite opätovne zavedú clá na tovary.

Samsung, Q7, QLED

Samsung vykázal rekordný zisk

27.07.2017 15:20

Samsung za apríl až jún vykázal rekordný zisk. Boom v odvetví pamäťových čipov prispel k rastu čistého zisku juhokórejskej firmy na 9,7 miliardy USD.

Radovan Vávra

Najaktuálnejšie informácie o vybraných amerických seriáloch na jednom mieste! Sledujte Blog o seriáloch na Facebooku, Twitteri, Google +, Linkedine, Instagrame! (Autor je online editor spravodajstva na pravda.sk)

Štatistiky blogu

Počet článkov: 382
Celková čítanosť: 946343x
Priemerná čítanosť článkov: 2477x

Autor blogu