Založ si blog

Odsúdené – bude Eva nespravodlivo odsúdená?

Odsúdené

2.séria

odsúdené

Už dnes večer štartuje 2.séria!

 

Nenechajte si ujsť štart novej série!

 

Keďže sa blog o seriáloch sa okrajovo venuje aj slovenským seriálom, tak dnes je na rade článok z prostredia ženskej väznice. Pretože už dnes večer televízia JOJ uvedie dlhoočakávanú novú sériu tohto na slovenské pomery veľmi vydareného seriálu.

Už ako je zvykom pri článkoch z americkej produkcie, o ktorých píšem, tak aj tu sa pozrieme do zákulisia seriálu, povieme si niečo o deji úvodných častí a zavŕši to trailer na dnešnú časť.

Dnes o 21.15 teda začne 2.séria úvodnou časťou Obvinenie a dejovo sa vrátime do situácie, kedy našli v cele mŕtvu Maďarku (Eva Kerekes) a pri nej Evu Kolárovú. Hneď sa Eva (Zuzana Mauréry) stáva hlavnou podozrivou z vraždy a vo väznici vypukne panika. Eva podstúpi tvrdé vypočúvanie zo strany Senáša, ktorý bol do Maďarky zamilovaný a vedel, že je dvojitá agentka. Chce jej vraždu pomstiť a nezáleží mu na tom, kto si to odnesie. Riaditeľka Sikorová chce, čo najrýchlejšie priznanie od Evy a ukludniť situáciu a nestrhávať pozornosť na väznicu zo strany ministerstva. Eve nikto neverí a dostáva sa do vyšetrovacej väzby, kde sa stretáva novú postavu tejto série herečku Idu Rapaičovú. Gigi, ktorá zabila Maďarku zatiaľ mlčí a nepriznáva sa…

Bude Eva nespravodlivo odsúdená?

Eva bola tesne pred prepustením z väznice, pretože na konci 1.série sa zistili skutočnosti, na základe ktorých mal prísť oslobodzujúci rozsudok a mohla sa vrátiť k svojmu synovi Filipovi. Táto situáciu, s krivým obvinením a jej návratom do väzenia, Evu nakoniec veľmi poznačí a stane sa z nej „zahorknutá“ osoba, plná krívd.

Medzi Anjelom (Anna Javorková) a Katarom (Štefan Kožka) sa pomaly rozvíja vzťah, objaví sa však jej manžel v podobe Františka Kovára, ktorý pôvodne so ženou neudržiaval kontakt, lebo sa za jej činy hanbil, no teraz chce všetko zmeniť.

Väzenkyne budú mať aj novú činnosť, budú vyrábať topánky. Majstra v dielni si zahrá nová postava Hurvínka v podobe Dušana Cinkotu. A to nie je všetko, veľmi zaujímavé postavy budú nové odsúdené!

Herečka Jana Ohľová stvárni Gitu Malecovú, ženu, ktorá je odsúdená za zabitie. Pracovala v detstkom domove a jeden z jej chovancov zomrel, no okolnosti sú viac než záhadné a Gita o tejto tragédii nehovorí. Je však dobrá manipulátorka a vie ako jednať s ľudmi, keďže je bývalou psychologičkou.

Pribudnú aj české postavy, postava Pavlíny Poličnej v podaní Zuzany Konečnej je bývalou prostitútkou, ktorá študuje trestný a väzenský poriadok a často sa na všetko sťažuje a píše listy, no nikto netuší, že aj má úspech. Nezíska si teda obľubu medzi bacharmi. Zároveň je veľmi bystrá a neprejde jej cez rozum len tak hocikto. Najmä Magorka (Gabriela Dzúriková) si s ňou zažije krušné chvíle, keďže sa Pavlína do nej zamiluje…

Druhou českou postavou je Jitka Lešiaková (Alena Štréblová). Jej zamestnaním bola farmaceutička, no po rozvode sa psychicky zložila a namiešala zlý liek a zabila pacienta. Vo väzení naďalej trpí depresiami a každý sa jej vyhýba…

 

 

Trailer:

http://www.youtube.com/watch?v=OaBCKRP8Y8M

 

 

 

: : : blog o seriáloch : : :

                                                                                          váš svet seriálov

 

blogoserialoch@gmail.com

 

Once Upon a Time – prinesie kontroverzný záver kontroverzný začiatok?

26.05.2017

Dokáže upadajúci rozprávkový seriál zachrániť nový príbeh? Šiesta séria Once Upon a Time (Kde bolo, tam bolo) má svoj kontroverzný záver za sebou. Televízia ABC v polovici mája odvysielala viac »

Legends of Tomorrow – porušili svoju prísahu, nevedomky zmenili celý svet

22.05.2017

Legendy zajtrajška majú za sebou druhú sériu a potvrdenú tretiu. Otázna je kvalita seriálu. Superhrdinská tímovka Legends of Tomorrow z dielne DC Comics sa dočká aj tretej série na obrazovkách viac »

New Girl – bublina praskla! Je šanca spraviť ešte lepší koniec, ako ten pôvodný

16.05.2017

Záver šiestej série mohol byť koncom seriálu. Teraz je všetko inak! Začiatkom apríla ukončila televízia FOX vysielanie 6.série svojho sitcomu New Girl a až v polovici mája bolo jasné, či viac »

Afganistan, taliban

Pri útoku Talibanu na základňu pri Kandahári zahynulo 15 vojakov

26.05.2017 21:31

Pätnásť afganských vojakov bolo zabitých pri novom útoku bojovníkov hnutia Taliban v juhoafganskej provincii Kandahár. Pri následných bojoch prišlo o život 20 príslušníkov Talibanu.

GLOBSEC 2017

Svet zažíva ťažké časy. Čo na to Globsec?

26.05.2017 19:02

Snaha nájsť odpoveď na to, kam tento svet smeruje a čo s ním. Je to úloha pre tradičnú konferenciu Globsec, ktorá sa v piatok začala v Bratislave a potrvá do nedele.

Václav Mika

Manažéri v RTVS majú rozprávkové platy

26.05.2017 18:48

Niektorí vysokí manažéri RTVS brali až osemtisícové platy, teda oveľa vyššie ako napríklad predseda parlamentu či premiér. Vyplýva to z uniknutých dokumentov, ktoré sa v piatok dostali do médií.

Donald Trump, G7

Štáty G7 sa dohodli na spoločnom boji proti terorizmu, rozpory ohľadne klimatickej dohody pretrvávajú

26.05.2017 17:59, aktualizované: 20:59

Ako urobiť sedmičku opäť veľkou? Nájsť v tom zhodu nie je ľahké. Z lídrov, ktorí sa v piatok zišli na summite skupiny G7, sú štyria nováčikovia.

Radovan Vávra

Najaktuálnejšie informácie o vybraných amerických seriáloch na jednom mieste! Sledujte Blog o seriáloch na Facebooku, Twitteri, Google +, Linkedine, Instagrame! (Autor je online editor spravodajstva na pravda.sk)

Štatistiky blogu

Počet článkov: 372
Celková čítanosť: 897914x
Priemerná čítanosť článkov: 2414x

Autor blogu