Založ si blog

Odsúdené – bude Eva nespravodlivo odsúdená?

Odsúdené

2.séria

odsúdené

Už dnes večer štartuje 2.séria!

 

Nenechajte si ujsť štart novej série!

 

Keďže sa blog o seriáloch sa okrajovo venuje aj slovenským seriálom, tak dnes je na rade článok z prostredia ženskej väznice. Pretože už dnes večer televízia JOJ uvedie dlhoočakávanú novú sériu tohto na slovenské pomery veľmi vydareného seriálu.

Už ako je zvykom pri článkoch z americkej produkcie, o ktorých píšem, tak aj tu sa pozrieme do zákulisia seriálu, povieme si niečo o deji úvodných častí a zavŕši to trailer na dnešnú časť.

Dnes o 21.15 teda začne 2.séria úvodnou časťou Obvinenie a dejovo sa vrátime do situácie, kedy našli v cele mŕtvu Maďarku (Eva Kerekes) a pri nej Evu Kolárovú. Hneď sa Eva (Zuzana Mauréry) stáva hlavnou podozrivou z vraždy a vo väznici vypukne panika. Eva podstúpi tvrdé vypočúvanie zo strany Senáša, ktorý bol do Maďarky zamilovaný a vedel, že je dvojitá agentka. Chce jej vraždu pomstiť a nezáleží mu na tom, kto si to odnesie. Riaditeľka Sikorová chce, čo najrýchlejšie priznanie od Evy a ukludniť situáciu a nestrhávať pozornosť na väznicu zo strany ministerstva. Eve nikto neverí a dostáva sa do vyšetrovacej väzby, kde sa stretáva novú postavu tejto série herečku Idu Rapaičovú. Gigi, ktorá zabila Maďarku zatiaľ mlčí a nepriznáva sa…

Bude Eva nespravodlivo odsúdená?

Eva bola tesne pred prepustením z väznice, pretože na konci 1.série sa zistili skutočnosti, na základe ktorých mal prísť oslobodzujúci rozsudok a mohla sa vrátiť k svojmu synovi Filipovi. Táto situáciu, s krivým obvinením a jej návratom do väzenia, Evu nakoniec veľmi poznačí a stane sa z nej „zahorknutá“ osoba, plná krívd.

Medzi Anjelom (Anna Javorková) a Katarom (Štefan Kožka) sa pomaly rozvíja vzťah, objaví sa však jej manžel v podobe Františka Kovára, ktorý pôvodne so ženou neudržiaval kontakt, lebo sa za jej činy hanbil, no teraz chce všetko zmeniť.

Väzenkyne budú mať aj novú činnosť, budú vyrábať topánky. Majstra v dielni si zahrá nová postava Hurvínka v podobe Dušana Cinkotu. A to nie je všetko, veľmi zaujímavé postavy budú nové odsúdené!

Herečka Jana Ohľová stvárni Gitu Malecovú, ženu, ktorá je odsúdená za zabitie. Pracovala v detstkom domove a jeden z jej chovancov zomrel, no okolnosti sú viac než záhadné a Gita o tejto tragédii nehovorí. Je však dobrá manipulátorka a vie ako jednať s ľudmi, keďže je bývalou psychologičkou.

Pribudnú aj české postavy, postava Pavlíny Poličnej v podaní Zuzany Konečnej je bývalou prostitútkou, ktorá študuje trestný a väzenský poriadok a často sa na všetko sťažuje a píše listy, no nikto netuší, že aj má úspech. Nezíska si teda obľubu medzi bacharmi. Zároveň je veľmi bystrá a neprejde jej cez rozum len tak hocikto. Najmä Magorka (Gabriela Dzúriková) si s ňou zažije krušné chvíle, keďže sa Pavlína do nej zamiluje…

Druhou českou postavou je Jitka Lešiaková (Alena Štréblová). Jej zamestnaním bola farmaceutička, no po rozvode sa psychicky zložila a namiešala zlý liek a zabila pacienta. Vo väzení naďalej trpí depresiami a každý sa jej vyhýba…

 

 

Trailer:

http://www.youtube.com/watch?v=OaBCKRP8Y8M

 

 

 

: : : blog o seriáloch : : :

                                                                                          váš svet seriálov

 

blogoserialoch@gmail.com

 

Gotham – kto si ponesie následky za nezodpovedané hádanky?

24.04.2017

Tretia séria pokračuje s novými epizódami a ďalšou kapitolou! Televízia FOX po trojmesačnej prestávke pokračuje vo vysielaní tretej série Gothamu a divákov čaká zbesilá jazda s poslednými viac »

The X-Files – Mulder a Scullyová sa opäť vracajú. Odhalia konečne pravdu?

22.04.2017

Mulder a Scullyová nepovedali posledné slovo! Kultový seriál The X-Files (Akty X) zažíva svoje ďalšie vzkriesenie a zdá sa, že už bude trvalé. Spolu s ním sa vracia pátranie agentov Muldera viac »

The Walking Dead – civilizácia je opäť na vzostupe, vojna je neodvratná

16.04.2017

Siedma séria vyvrcholila veľkolepým finále! Napraví ôsma séria pošramotenú reputáciu? Siedma séria zombie megahitu má svoj záver za sebou. Televízia AMC začiatkom apríla divákom priniesla viac »

orbán

Orbán bude obhajovať školský zákon pred Európskym parlamentom

25.04.2017 12:19

Maďarský premiér Viktor Orbán požiadal Európsky parlament (EP) o to, aby v stredu mohol osobne vystúpiť v súvislosti s kontroverzným školským zákonom.

matovič

Matovič: V NR SR otvárajú listy, to sa nedialo ani za komunizmu

25.04.2017 12:07

Predseda Národnej rady Slovenskej republiky Andrej Danko (SNS) nariadil otvárať podozrivé zásielky, ktoré prichádzajú poslancom NR SR do budovy parlamentu.

Europol, Haag

Spoločná databáza Europolu: Zbytočná nadstavba alebo nevyhnutnosť?

25.04.2017 12:00

Nové právomoci pre boj s terorizmom a počítačovým zločinom Europolu schválil európsky parlament vlani v máji, platiť začnú o necelý týždeň.

Bankovky, peniaze, euro

Platobná morálka na Slovensku sa vlani zlepšila

25.04.2017 11:53

Firmy na Slovensku vlani platili faktúry po lehote splatnosti skôr, než rok predtým. Podnikateľom to pomáha rozprúdiť biznis.

Radovan Vávra

Najaktuálnejšie informácie o vybraných amerických seriáloch na jednom mieste! Sledujte Blog o seriáloch na Facebooku, Twitteri, Google +, Linkedine, Instagrame! (Autor je online editor spravodajstva na pravda.sk)

Štatistiky blogu

Počet článkov: 367
Celková čítanosť: 873738x
Priemerná čítanosť článkov: 2381x

Autor blogu