Založ si blog

Odsúdené – bude Eva nespravodlivo odsúdená?

Odsúdené

2.séria

odsúdené

Už dnes večer štartuje 2.séria!

 

Nenechajte si ujsť štart novej série!

 

Keďže sa blog o seriáloch sa okrajovo venuje aj slovenským seriálom, tak dnes je na rade článok z prostredia ženskej väznice. Pretože už dnes večer televízia JOJ uvedie dlhoočakávanú novú sériu tohto na slovenské pomery veľmi vydareného seriálu.

Už ako je zvykom pri článkoch z americkej produkcie, o ktorých píšem, tak aj tu sa pozrieme do zákulisia seriálu, povieme si niečo o deji úvodných častí a zavŕši to trailer na dnešnú časť.

Dnes o 21.15 teda začne 2.séria úvodnou časťou Obvinenie a dejovo sa vrátime do situácie, kedy našli v cele mŕtvu Maďarku (Eva Kerekes) a pri nej Evu Kolárovú. Hneď sa Eva (Zuzana Mauréry) stáva hlavnou podozrivou z vraždy a vo väznici vypukne panika. Eva podstúpi tvrdé vypočúvanie zo strany Senáša, ktorý bol do Maďarky zamilovaný a vedel, že je dvojitá agentka. Chce jej vraždu pomstiť a nezáleží mu na tom, kto si to odnesie. Riaditeľka Sikorová chce, čo najrýchlejšie priznanie od Evy a ukludniť situáciu a nestrhávať pozornosť na väznicu zo strany ministerstva. Eve nikto neverí a dostáva sa do vyšetrovacej väzby, kde sa stretáva novú postavu tejto série herečku Idu Rapaičovú. Gigi, ktorá zabila Maďarku zatiaľ mlčí a nepriznáva sa…

Bude Eva nespravodlivo odsúdená?

Eva bola tesne pred prepustením z väznice, pretože na konci 1.série sa zistili skutočnosti, na základe ktorých mal prísť oslobodzujúci rozsudok a mohla sa vrátiť k svojmu synovi Filipovi. Táto situáciu, s krivým obvinením a jej návratom do väzenia, Evu nakoniec veľmi poznačí a stane sa z nej „zahorknutá“ osoba, plná krívd.

Medzi Anjelom (Anna Javorková) a Katarom (Štefan Kožka) sa pomaly rozvíja vzťah, objaví sa však jej manžel v podobe Františka Kovára, ktorý pôvodne so ženou neudržiaval kontakt, lebo sa za jej činy hanbil, no teraz chce všetko zmeniť.

Väzenkyne budú mať aj novú činnosť, budú vyrábať topánky. Majstra v dielni si zahrá nová postava Hurvínka v podobe Dušana Cinkotu. A to nie je všetko, veľmi zaujímavé postavy budú nové odsúdené!

Herečka Jana Ohľová stvárni Gitu Malecovú, ženu, ktorá je odsúdená za zabitie. Pracovala v detstkom domove a jeden z jej chovancov zomrel, no okolnosti sú viac než záhadné a Gita o tejto tragédii nehovorí. Je však dobrá manipulátorka a vie ako jednať s ľudmi, keďže je bývalou psychologičkou.

Pribudnú aj české postavy, postava Pavlíny Poličnej v podaní Zuzany Konečnej je bývalou prostitútkou, ktorá študuje trestný a väzenský poriadok a často sa na všetko sťažuje a píše listy, no nikto netuší, že aj má úspech. Nezíska si teda obľubu medzi bacharmi. Zároveň je veľmi bystrá a neprejde jej cez rozum len tak hocikto. Najmä Magorka (Gabriela Dzúriková) si s ňou zažije krušné chvíle, keďže sa Pavlína do nej zamiluje…

Druhou českou postavou je Jitka Lešiaková (Alena Štréblová). Jej zamestnaním bola farmaceutička, no po rozvode sa psychicky zložila a namiešala zlý liek a zabila pacienta. Vo väzení naďalej trpí depresiami a každý sa jej vyhýba…

 

 

Trailer:

http://www.youtube.com/watch?v=OaBCKRP8Y8M

 

 

 

: : : blog o seriáloch : : :

                                                                                          váš svet seriálov

 

blogoserialoch@gmail.com

 

The Originals – krvilačných nič neporazí. Dokázali sa vyhnúť svojmu koncu

18.07.2017

Upírska epocha sa nekončí. Pôvodní upíri zabojovali o svoje prežitie a dočkajú sa 5.série! Nad upírmi sa v posledných mesiacoch poriadne zmrákalo a už sa zdalo, že sa po takmer dekáde upírskej viac »

Supergirl – niekedy je menej hrdinov viac

12.07.2017

Dievča z ocele prežilo presuny medzi stanicami a má jasnú budúcnosť! Štvrtý superhrdinský seriál televízie The CW Supergirl má za sebou naozaj perný rok. Presne pred rokom jeho osud nebol viac »

Arrow – pád anti/hrdinu bol nezvratný

04.07.2017

Seriál sa dočká 6.série, jeho najlepšie časy má už za sebou! Superhrdinovia na The CW majú ďalší úspešný rok za sebou. Arrow koncom mája ukončil svoju piatu sériu, pričom televízia viac »

Ivanka Trump a jej manžel Jared Kushner

Trumpov zať a poradca odmietol, že by mal nevhodné kontakty s Rusmi

24.07.2017 20:06

Zať a poradca amerického prezidenta Donalda Trumpa Jared Kushner trvá na tom, že žiadny z jeho kontaktov s Rusmi nebol nevhodný.

kamión, ťažká technika, pole, nákladiak

Prevádzačovi v USA, v ktorého prívese našli mŕtvoly a dehydrovaných ľudí, hrozí trest smrti

24.07.2017 19:03

Šofér nákladného auta, v ktorého prívese našli policajti 39 dehydrovaných ľudí na pokraji smrti a ďalších osem osôb, ktoré už boli mŕtve, by mohol podľa texaských zákonov dostať aj trest smrti.

Libra, Británia

Finančná situácia britského obyvateľstva sa rapídne zhoršuje

24.07.2017 18:00

Finančná situácia britských domácností sa v júli zhoršila najrýchlejším tempom za tri roky. Domácnosti si nemôžu dovoliť veľké nákupy.

vlajka, Londýn, Veľká Británia, Westminster

Britskí rodičia smrteľne chorého dieťaťa boj za liečbu vzdávajú

24.07.2017 17:06

Britskí rodičia nevyliečiteľne chorého 11-mesačného Charlieho Garda už netrvajú na experimentálnej liečbe a chcú sa s lekármi dohodnúť na tom, ako by ich synovi mohlo byť umožnené zomrieť.

Radovan Vávra

Najaktuálnejšie informácie o vybraných amerických seriáloch na jednom mieste! Sledujte Blog o seriáloch na Facebooku, Twitteri, Google +, Linkedine, Instagrame! (Autor je online editor spravodajstva na pravda.sk)

Štatistiky blogu

Počet článkov: 381
Celková čítanosť: 943384x
Priemerná čítanosť článkov: 2476x

Autor blogu