Založ si blog

Odsúdené – bude Eva nespravodlivo odsúdená?

Odsúdené

2.séria

odsúdené

Už dnes večer štartuje 2.séria!

 

Nenechajte si ujsť štart novej série!

 

Keďže sa blog o seriáloch sa okrajovo venuje aj slovenským seriálom, tak dnes je na rade článok z prostredia ženskej väznice. Pretože už dnes večer televízia JOJ uvedie dlhoočakávanú novú sériu tohto na slovenské pomery veľmi vydareného seriálu.

Už ako je zvykom pri článkoch z americkej produkcie, o ktorých píšem, tak aj tu sa pozrieme do zákulisia seriálu, povieme si niečo o deji úvodných častí a zavŕši to trailer na dnešnú časť.

Dnes o 21.15 teda začne 2.séria úvodnou časťou Obvinenie a dejovo sa vrátime do situácie, kedy našli v cele mŕtvu Maďarku (Eva Kerekes) a pri nej Evu Kolárovú. Hneď sa Eva (Zuzana Mauréry) stáva hlavnou podozrivou z vraždy a vo väznici vypukne panika. Eva podstúpi tvrdé vypočúvanie zo strany Senáša, ktorý bol do Maďarky zamilovaný a vedel, že je dvojitá agentka. Chce jej vraždu pomstiť a nezáleží mu na tom, kto si to odnesie. Riaditeľka Sikorová chce, čo najrýchlejšie priznanie od Evy a ukludniť situáciu a nestrhávať pozornosť na väznicu zo strany ministerstva. Eve nikto neverí a dostáva sa do vyšetrovacej väzby, kde sa stretáva novú postavu tejto série herečku Idu Rapaičovú. Gigi, ktorá zabila Maďarku zatiaľ mlčí a nepriznáva sa…

Bude Eva nespravodlivo odsúdená?

Eva bola tesne pred prepustením z väznice, pretože na konci 1.série sa zistili skutočnosti, na základe ktorých mal prísť oslobodzujúci rozsudok a mohla sa vrátiť k svojmu synovi Filipovi. Táto situáciu, s krivým obvinením a jej návratom do väzenia, Evu nakoniec veľmi poznačí a stane sa z nej „zahorknutá“ osoba, plná krívd.

Medzi Anjelom (Anna Javorková) a Katarom (Štefan Kožka) sa pomaly rozvíja vzťah, objaví sa však jej manžel v podobe Františka Kovára, ktorý pôvodne so ženou neudržiaval kontakt, lebo sa za jej činy hanbil, no teraz chce všetko zmeniť.

Väzenkyne budú mať aj novú činnosť, budú vyrábať topánky. Majstra v dielni si zahrá nová postava Hurvínka v podobe Dušana Cinkotu. A to nie je všetko, veľmi zaujímavé postavy budú nové odsúdené!

Herečka Jana Ohľová stvárni Gitu Malecovú, ženu, ktorá je odsúdená za zabitie. Pracovala v detstkom domove a jeden z jej chovancov zomrel, no okolnosti sú viac než záhadné a Gita o tejto tragédii nehovorí. Je však dobrá manipulátorka a vie ako jednať s ľudmi, keďže je bývalou psychologičkou.

Pribudnú aj české postavy, postava Pavlíny Poličnej v podaní Zuzany Konečnej je bývalou prostitútkou, ktorá študuje trestný a väzenský poriadok a často sa na všetko sťažuje a píše listy, no nikto netuší, že aj má úspech. Nezíska si teda obľubu medzi bacharmi. Zároveň je veľmi bystrá a neprejde jej cez rozum len tak hocikto. Najmä Magorka (Gabriela Dzúriková) si s ňou zažije krušné chvíle, keďže sa Pavlína do nej zamiluje…

Druhou českou postavou je Jitka Lešiaková (Alena Štréblová). Jej zamestnaním bola farmaceutička, no po rozvode sa psychicky zložila a namiešala zlý liek a zabila pacienta. Vo väzení naďalej trpí depresiami a každý sa jej vyhýba…

 

 

Trailer:

http://www.youtube.com/watch?v=OaBCKRP8Y8M

 

 

 

: : : blog o seriáloch : : :

                                                                                          váš svet seriálov

 

blogoserialoch@gmail.com

 

The Originals – porazení “neporaziteľní” znova zabojujú o svoju nesmrteľnosť!

17.03.2017

Rodina Pôvodných upírov vstáva z mŕtvych a predvedie sa v 4.sérii! Po viac ako desiatich mesiacoch sa v piatok vracia do vysielania posledný mohykán medzi upírskymi seriálmi - The Originals, viac »

This is Us – pravda o rodinných kostlivcoch môže byť krutá!

14.03.2017

Najúspešnejšia novinka tejto sezóny prichádza s veľkým finále 1.série! Úvodný rok vysielania megaúspešnej novinky televízie NBC This is Us sa už v utorok večer uzavrie veľkým a emotívnym viac »

The Vampire Diaries – každý sa dočkal vykúpenia zo svojich hriechov!

13.03.2017

Mal seriál (ne)dostatočný koniec? Piatok, desiaty marec sa natrvalo zapíše hrubými písmenami do seriálovej histórie. V tento deň sa na obrazovkách televízie The CW s divákmi rozlúčil kultový viac »

Basketbalový klub Petržalka

Basketbalový klub Petržalka

23.03.2017 00:26

BK Petržalka - OZ, cieľom klubu je viesť deti a mládež k pravidelnému športu. Máme cca 60 dievčat, vek 8-16 rokov v mládežníckych družstvách a prípravkách v Petržalke

Tobias Ellwood

Londýn má nového hrdinu. Britský politik zachraňoval zraneného policajta

22.03.2017 21:32

Britský tajomník pre záležitosti Blízkeho východu Tobias Ellwood zasahoval pri záchrane zraneného policajta.

Rex Tillerson

USA vyzvali spojencov na zintenzívnenie boja proti IS

22.03.2017 21:17

Tillerson vyzval členov medzinárodnej koalície, ktorá bojuje proti IS na území Iraku a Sýrie, aby vo vyššej miere prispeli k úsiliu o porazenie tejto skupiny.

Útok v Londýne,

Svet reaguje na útok v Londýne: Terorizmus je absolútne zlo

22.03.2017 20:04

Poprední svetoví politici vyjadrili, po zrejmom teroristickom útoku v Londýne, Británii podporu a solidaritu.

Radovan Vávra

Najaktuálnejšie informácie o vybraných amerických seriáloch na jednom mieste! Sledujte Blog o seriáloch na Facebooku, Twitteri, Google +, Linkedine, Instagrame! (Autor je online editorom spravodajstva na pravda.sk)

Štatistiky blogu

Počet článkov: 359
Celková čítanosť: 841671x
Priemerná čítanosť článkov: 2344x

Autor blogu