Založ si blog

Odsúdené – bude Eva nespravodlivo odsúdená?

Odsúdené

2.séria

odsúdené

Už dnes večer štartuje 2.séria!

 

Nenechajte si ujsť štart novej série!

 

Keďže sa blog o seriáloch sa okrajovo venuje aj slovenským seriálom, tak dnes je na rade článok z prostredia ženskej väznice. Pretože už dnes večer televízia JOJ uvedie dlhoočakávanú novú sériu tohto na slovenské pomery veľmi vydareného seriálu.

Už ako je zvykom pri článkoch z americkej produkcie, o ktorých píšem, tak aj tu sa pozrieme do zákulisia seriálu, povieme si niečo o deji úvodných častí a zavŕši to trailer na dnešnú časť.

Dnes o 21.15 teda začne 2.séria úvodnou časťou Obvinenie a dejovo sa vrátime do situácie, kedy našli v cele mŕtvu Maďarku (Eva Kerekes) a pri nej Evu Kolárovú. Hneď sa Eva (Zuzana Mauréry) stáva hlavnou podozrivou z vraždy a vo väznici vypukne panika. Eva podstúpi tvrdé vypočúvanie zo strany Senáša, ktorý bol do Maďarky zamilovaný a vedel, že je dvojitá agentka. Chce jej vraždu pomstiť a nezáleží mu na tom, kto si to odnesie. Riaditeľka Sikorová chce, čo najrýchlejšie priznanie od Evy a ukludniť situáciu a nestrhávať pozornosť na väznicu zo strany ministerstva. Eve nikto neverí a dostáva sa do vyšetrovacej väzby, kde sa stretáva novú postavu tejto série herečku Idu Rapaičovú. Gigi, ktorá zabila Maďarku zatiaľ mlčí a nepriznáva sa…

Bude Eva nespravodlivo odsúdená?

Eva bola tesne pred prepustením z väznice, pretože na konci 1.série sa zistili skutočnosti, na základe ktorých mal prísť oslobodzujúci rozsudok a mohla sa vrátiť k svojmu synovi Filipovi. Táto situáciu, s krivým obvinením a jej návratom do väzenia, Evu nakoniec veľmi poznačí a stane sa z nej „zahorknutá“ osoba, plná krívd.

Medzi Anjelom (Anna Javorková) a Katarom (Štefan Kožka) sa pomaly rozvíja vzťah, objaví sa však jej manžel v podobe Františka Kovára, ktorý pôvodne so ženou neudržiaval kontakt, lebo sa za jej činy hanbil, no teraz chce všetko zmeniť.

Väzenkyne budú mať aj novú činnosť, budú vyrábať topánky. Majstra v dielni si zahrá nová postava Hurvínka v podobe Dušana Cinkotu. A to nie je všetko, veľmi zaujímavé postavy budú nové odsúdené!

Herečka Jana Ohľová stvárni Gitu Malecovú, ženu, ktorá je odsúdená za zabitie. Pracovala v detstkom domove a jeden z jej chovancov zomrel, no okolnosti sú viac než záhadné a Gita o tejto tragédii nehovorí. Je však dobrá manipulátorka a vie ako jednať s ľudmi, keďže je bývalou psychologičkou.

Pribudnú aj české postavy, postava Pavlíny Poličnej v podaní Zuzany Konečnej je bývalou prostitútkou, ktorá študuje trestný a väzenský poriadok a často sa na všetko sťažuje a píše listy, no nikto netuší, že aj má úspech. Nezíska si teda obľubu medzi bacharmi. Zároveň je veľmi bystrá a neprejde jej cez rozum len tak hocikto. Najmä Magorka (Gabriela Dzúriková) si s ňou zažije krušné chvíle, keďže sa Pavlína do nej zamiluje…

Druhou českou postavou je Jitka Lešiaková (Alena Štréblová). Jej zamestnaním bola farmaceutička, no po rozvode sa psychicky zložila a namiešala zlý liek a zabila pacienta. Vo väzení naďalej trpí depresiami a každý sa jej vyhýba…

 

 

Trailer:

http://www.youtube.com/watch?v=OaBCKRP8Y8M

 

 

 

: : : blog o seriáloch : : :

                                                                                          váš svet seriálov

 

blogoserialoch@gmail.com

 

Grey´s Anatomy – poslednou záchranou bolo oneskorené ospravedlnenie. . .

16.02.2017

Najúspešnejšia lekárska dráma sa dočká aj 14.série! Televízia ABC podobne ako minulý rok z najnovších sérií počas jesene odvysielala len jednociferný počet epizód z Grey´s Anatomy. Zatiaľ, viac »

Doubt – spravodlivosť, lásku, vinu, pravdu. Všetko možno spochybniť!

15.02.2017

Podarí sa Katherine Heigl návrat do sveta seriálov na druhý pokus? Seriálov o právnikoch nikdy nie je dosť. Zrejme to si povedala aj najsledovanejšia televízia v Spojených štátoch CBS a v utorok viac »

Bones – kto koho skôr dobehne? Vrah spravodlivosť alebo spravodlivosť vraha?

14.02.2017

Záverečná séria má za sebou prvú polovicu. Aká je rozlúčka s Bones? Od začiatku januára ponúka televízia FOX divákom záverečnú 12.sériu Bones (Kosti), ktorá má momentálne za sebou viac »

zemetrasenie, seizmológ,

Panamu zasiahlo zemetrasenie, v metropole sa triasli mrakodrapy

20.02.2017 22:18

Silno pociťované zemetrasenie otriasalo mrakodrapmi v hlavnom meste Panamy a vynútilo si evakuáciu niektorých budov.

Herbert Raymond McMaster

Trump si za bezpečnostného poradcu vybral generála McMastera

20.02.2017 21:35

Americký prezident Donald Trump si ako nového poradcu pre národnú bezpečnosť vybral generála Herberta Raymonda McMastera.

Marián Tkáč

Matica sa podpísala pod škandalózne video

20.02.2017 20:00

Ustanovizeň, ktorá by mala budovať povedomie národa, namiesto toho pustila na verejnosť video, z ktorého cítiť obhajobu fašistického Slovenského štátu.

vitalij čurkin

Zomrel ruský veľvyslanec pri OSN Vitalij Čurkin

20.02.2017 19:10, aktualizované: 20:50

Vo veku 64 rokov v New Yorku náhle zomrel dlhoročný veľvyslanec Ruska pri OSN Vitalij Čurkin.

Radovan Vávra

Najaktuálnejšie informácie o vybraných amerických seriáloch na jednom mieste! Sledujte Blog o seriáloch na Facebooku, Twitteri, Google +, Linkedine, Instagrame!

Štatistiky blogu

Počet článkov: 352
Celková čítanosť: 820840x
Priemerná čítanosť článkov: 2332x

Autor blogu