Založ si blog

Bones – aké bolo ich prvé stretnutie?

Bones

Season 5

bones na blog

 

Aké bolo ich prvé stretnutie?

 

Seriál oslavuje! Už dnes večer bude odvysielaná 100 časť!

 

Televízia FOX dnes má dôvod na radosť, jej seriálový hit Bones (Kosti) sa „dožíva“ okrúhleho jubilea, už dnes večer bude totiž odvysielaná stá časť seriálu. Jedná sa konkrétne o 16.časť 5.série s názvom The Parts in the Sum of the Whole. Dôvodov na radosť je niekoľko, ide totiž o to, že nie je pravidelným zvykom, aby sa seriál dostal až do tohto štádia vysielania, nie každý seriál má to šťastie, že seriál sa vysiela 5.sérií a navyše, keď jeho sledovanosť ešte rastie a obľúbenosť divákov taktiež rastie. To sa podarí veľmi ojedinele a seriálu Bones (Kosti) sa to podarilo.

Dnes všetky americké televízie musia riešiť veľký problém, keď sa priemerná životnosť neustále znižuje a to predstavuje obrovský problém, keďže televízie naakumulujú veľké množstvá dolárov do jednotlivých seriálov a nejaký čas trvá, kým sa tieto peniaze vrátia. A je to práve v období, keď seriál dosiahne 5.sérii, tak vtedy televízia je spokojná s prísunom peňazí a navyše odteraz musí väčšie finančné zaťaženie znášať producentská spoločnosť, lebo televízie znižujú svoje výdavky na jednotlivé časti. To predstavuje veľký problém, lebo tvorcovia musia neustále zvyšovať úroveň, no pri zníženom rozpočte sa to nedá a to samozrejme sa odrazí aj na kvalite nových sérií a veľakrát sa stáva, že seriál ide prudko dole vodou a jeho blížiaci sa koniec je neodvratný. Našťastie, toto nie je prípad pre Bones, pretože tento seriál si televízia FOX veľmi cení a už teraz je jasné, že od septembra bude seriál pokračovať 6.sériou.

 

No takúto príležitosť, ako je stá časť seriálu treba osláviť a tento názor mali aj tvorcovia seriálu. Pripravili si pre divákov špeciálny príbeh, ktorý vždy zaujímal každého fanúšika seriálu. Treba podotknúť, že pri takýchto okrúhlych jubileách ako je 100, prípadne 200 časť majú tvorcovia dobrý zvyk pripraviť špeciálne časti, kde sa udeje vždy niečo prevratné, šokujúce a dnes uvidíme niečo podobné, najmä koniec časti bude zaujímavý pre tých, ktorí čakajú, že vzťah Bootha a Brennanovej sa nejakým spôsobom zmení a to aj zmení!

No skôr ako k tomu príde sa pozrieme o 6 rokov späť, ocitneme sa v dobe, keď sa agent Booth a doktorka Brennanová prvýkrát stretnú pri riešení jednej vraždy. Sweets totiž dokončuje zaujímavú knihu o pracovnom vzťahu Bootha a Brennanovej a práve pri tejto príležitosti títo dvaja rozpovedia príbeh, ktorý odhalí mnohé zaujímavé, ale aj vtipné situácie. Je to prvýkrát, čo agent Booth pri riešení vraždy potrebuje pomoc od odborného tímu antropológov. FBI spolupracuje s Jeffersonským ústavom a tak Booth sa ocitne v prostredí, o ktorom ešte netuší, že sa stane jeho pravidelným pôsobiskom. Stretáva sa s tímom v zložení Zack (áno, v tejto časti opäť uvidíme Zacka), Hodgins a Brennanová. Taktiež uvidíme začínajúceho priateľstvo Angely a Temperance a Cam je len začínajúca patologička. Booth je prekvapený, že stretáva niekoho tak šikovného a netrvá dlho a tím odhalí stopy, ktoré Bootha dovedú k sudcovi, ktorý spolupracuje s nesprávným ľudmi. Už pri prvom stretnutí sa však začne rozvíjať tento ťažko popísateľný vzťah medzi týmito dvoma, no na konci časti si títo dvaja niečo uvedomia…

 

Trailer:

http://www.youtube.com/watch?v=RaMbccX3C1Q

 

 booth-brennan-embrace

 

: : : blog o seriáloch : : :

                                                                          váš svet seriálov

 

blogoserialoch@gmail.com

 

Grey´s Anatomy – prečo len niektorí majú viac šťastia ako iní?

26.06.2017

Najúspešnejšia lekárska dráma sa dočká aj 14.série! Trinásty rok vysielania najúspešnejšej lekárskej drámy v USA je úspešne skončený. V polovici mája televízia ABC odvysielala „horúce“ viac »

Agents of S. H. I. E. L. D. – spoznali svoje druhé ja vo virtuálnom pekle

21.06.2017

Značka S.H.I.E.L.D. to dokázala! Prežila vlastnú smrť! Jedným z najväčších prekvapení konca televíznej sezóny bolo aj oznámenie televízie ABC, že neruší seriál Agents of S.H.I.E.L.D. viac »

Once Upon a Time – zabudnite na šťastné konce! Sú to len prežitky doby

14.06.2017

Šiesta séria bola kvalitatívne rozdielna. Tú kvalitnejšiu časť si diváci zvykli už nepozerať. Šiesta séria Once Upon a Time (Kde bolo, tam bolo) má svoj kontroverzný záver za sebou. Televízia viac »

Helmut Kohl

Zaživa Helmut Kohl spojil Nemecko, jeho rodinu však nezmierila ani jeho smrť

27.06.2017 12:09

Zmierenie rozhádanej rodiny Helmuta Kohla zaželal dnes na obrade v Berlíne duchovný Karl Justen.

Srebrenica,

Holandsko podľa súdu nesie podiel viny na masakre v Srebrenici

27.06.2017 12:08

Odvolací súd v Haagu v zásade potvrdil rozsudok civilného súdu z roku 2014, že Holandsko nesie časť viny na masakre bosnianskych moslimov v Srebrenici v roku 1995.

06-hore 3x

Iba polovica Slovákov cíti istotu zamestnania

27.06.2017 12:00

Ekonomika šliape na plné obrátky, problémom je dnes skôr akútny nedostatok pracovnej sily. Slováci aj napriek tomu majú obavy zo straty zamestnania.

Turecko, explózia

Na plukovníka ukrajinskej rozviedky spáchali v Kyjeve bombový atentát

27.06.2017 11:40

Veliteľa špeciálnych síl ukrajinskej vojenskej rozviedky plukovníka Maksyma Šapovala zabil v Kyjeve výbuch bomby nastraženej v jeho služobnom aute.

Radovan Vávra

Najaktuálnejšie informácie o vybraných amerických seriáloch na jednom mieste! Sledujte Blog o seriáloch na Facebooku, Twitteri, Google +, Linkedine, Instagrame! (Autor je online editor spravodajstva na pravda.sk)

Štatistiky blogu

Počet článkov: 377
Celková čítanosť: 922641x
Priemerná čítanosť článkov: 2447x

Autor blogu