Založ si blog

Bones – aké bolo ich prvé stretnutie?

Bones

Season 5

bones na blog

 

Aké bolo ich prvé stretnutie?

 

Seriál oslavuje! Už dnes večer bude odvysielaná 100 časť!

 

Televízia FOX dnes má dôvod na radosť, jej seriálový hit Bones (Kosti) sa „dožíva“ okrúhleho jubilea, už dnes večer bude totiž odvysielaná stá časť seriálu. Jedná sa konkrétne o 16.časť 5.série s názvom The Parts in the Sum of the Whole. Dôvodov na radosť je niekoľko, ide totiž o to, že nie je pravidelným zvykom, aby sa seriál dostal až do tohto štádia vysielania, nie každý seriál má to šťastie, že seriál sa vysiela 5.sérií a navyše, keď jeho sledovanosť ešte rastie a obľúbenosť divákov taktiež rastie. To sa podarí veľmi ojedinele a seriálu Bones (Kosti) sa to podarilo.

Dnes všetky americké televízie musia riešiť veľký problém, keď sa priemerná životnosť neustále znižuje a to predstavuje obrovský problém, keďže televízie naakumulujú veľké množstvá dolárov do jednotlivých seriálov a nejaký čas trvá, kým sa tieto peniaze vrátia. A je to práve v období, keď seriál dosiahne 5.sérii, tak vtedy televízia je spokojná s prísunom peňazí a navyše odteraz musí väčšie finančné zaťaženie znášať producentská spoločnosť, lebo televízie znižujú svoje výdavky na jednotlivé časti. To predstavuje veľký problém, lebo tvorcovia musia neustále zvyšovať úroveň, no pri zníženom rozpočte sa to nedá a to samozrejme sa odrazí aj na kvalite nových sérií a veľakrát sa stáva, že seriál ide prudko dole vodou a jeho blížiaci sa koniec je neodvratný. Našťastie, toto nie je prípad pre Bones, pretože tento seriál si televízia FOX veľmi cení a už teraz je jasné, že od septembra bude seriál pokračovať 6.sériou.

 

No takúto príležitosť, ako je stá časť seriálu treba osláviť a tento názor mali aj tvorcovia seriálu. Pripravili si pre divákov špeciálny príbeh, ktorý vždy zaujímal každého fanúšika seriálu. Treba podotknúť, že pri takýchto okrúhlych jubileách ako je 100, prípadne 200 časť majú tvorcovia dobrý zvyk pripraviť špeciálne časti, kde sa udeje vždy niečo prevratné, šokujúce a dnes uvidíme niečo podobné, najmä koniec časti bude zaujímavý pre tých, ktorí čakajú, že vzťah Bootha a Brennanovej sa nejakým spôsobom zmení a to aj zmení!

No skôr ako k tomu príde sa pozrieme o 6 rokov späť, ocitneme sa v dobe, keď sa agent Booth a doktorka Brennanová prvýkrát stretnú pri riešení jednej vraždy. Sweets totiž dokončuje zaujímavú knihu o pracovnom vzťahu Bootha a Brennanovej a práve pri tejto príležitosti títo dvaja rozpovedia príbeh, ktorý odhalí mnohé zaujímavé, ale aj vtipné situácie. Je to prvýkrát, čo agent Booth pri riešení vraždy potrebuje pomoc od odborného tímu antropológov. FBI spolupracuje s Jeffersonským ústavom a tak Booth sa ocitne v prostredí, o ktorom ešte netuší, že sa stane jeho pravidelným pôsobiskom. Stretáva sa s tímom v zložení Zack (áno, v tejto časti opäť uvidíme Zacka), Hodgins a Brennanová. Taktiež uvidíme začínajúceho priateľstvo Angely a Temperance a Cam je len začínajúca patologička. Booth je prekvapený, že stretáva niekoho tak šikovného a netrvá dlho a tím odhalí stopy, ktoré Bootha dovedú k sudcovi, ktorý spolupracuje s nesprávným ľudmi. Už pri prvom stretnutí sa však začne rozvíjať tento ťažko popísateľný vzťah medzi týmito dvoma, no na konci časti si títo dvaja niečo uvedomia…

 

Trailer:

http://www.youtube.com/watch?v=RaMbccX3C1Q

 

 booth-brennan-embrace

 

: : : blog o seriáloch : : :

                                                                          váš svet seriálov

 

blogoserialoch@gmail.com

 

Gotham – smutný pohľad na mesto, ktoré nechce byť vytrhnuté z agónie

13.08.2017

Tretia séria sa skončila s vidinou šialene dobrej 4.série! Gotham počas tretieho roku vysielania zaznamenal veľké míľniky v deji a priniesol na obrazovky jeden z najlepšie spracovaných komiksových viac »

The Originals – tretíkrát koniec neoklamali. Je to začiatok pre niečo úplne nové?

02.08.2017

Pripravuje sa tretí upírsky seriál? Nad upírmi sa v posledných mesiacoch poriadne zmrákalo a už sa zdalo, že sa po takmer dekáde upírskej renesancie ich úspech nelichotivo ukončí pre divácky viac »

The Flash – budúcnosť sa chce stať, niet pred ňou úniku

25.07.2017

Tretia séria bola kvalitatívne najlepšia, sledovanosť po prvýkrát klesla! Keď pred tromi rokmi vtrhol na televízne obrazovky The CW najrýchlejší človek na svete – The Flash, razom sa z neho viac »

Barcelona, útok

Svetoví politici a aj športovci odsúdili útok v Barcelone

17.08.2017 22:07, aktualizované: 18.08.2017 00:16

Pri teroristickom útoku v metropole Katalánska zomrelo najmenej 13 ľudí a viac ako 100 bolo zranených.

fico

Fico: Konal som razantne, ale korektne

17.08.2017 20:00

Premiér Robert Fico je presvedčený, že vládni partneri sú schopní pokračovať ďalej. O situácii v koalícii poskytol exkluzívny rozhovor denníku Pravda.

Smolíková

Povedie ministerstvo školstva Smolíková?

17.08.2017 19:00

Takmer po roku a pol úradovania skladá minister školstva Peter Plavčan (nom. SNS) zbrane. Nohy mu podrazilo pochybné rozdeľovanie eurofondov za 600 miliónov eur.

Peter Kažimír

Kažimír chce viac podporiť nájomné bývanie

17.08.2017 18:00

Ministerstvo financií chce viac podporiť nájomné bývanie ako kupovanie bytov do vlastníctva. Pre mladých mení podporu pri hypotékach.

Radovan Vávra

Najaktuálnejšie informácie o vybraných amerických seriáloch na jednom mieste! Sledujte Blog o seriáloch na Facebooku, Twitteri, Google +, Linkedine, Instagrame! (Autor je online editor spravodajstva na pravda.sk)

Štatistiky blogu

Počet článkov: 384
Celková čítanosť: 960221x
Priemerná čítanosť článkov: 2501x

Autor blogu