Založ si blog

LOST – všetci majú radi Huga!

L O S T

Season 6

lost-6

 

Všetci majú radi Huga!

 

Koniec seriálu sa blíži! Už len 5 častí!

 

Týždeň opäť rýchlo prešiel a už dnes večer sa opäť dočkáme novej časti záverečnej série LOST (Nezvestní). Televízia ABC má dnes na programe 12.časť s názvom Everybody Loves Hugo.

 

Do konca seriálu nám zostáva už len 5 častí!

 

Už podľa názvu je jasné, že dnešná časť bude venovaná Hugovi Reyesovi, ktorému každý hovorí Hurley a je jednou z najobľúbenejších postáv v seriáli. V tejto sérii Hurley zohráva dôležitú úlohu, keďže ako jediný vidí mŕtvych a hlavne vidí Jacoba, ktorého nikto iný nevidí, dokonca ani Miles, ktorý je médium. Po dlhej dobe dnes uvidíme Libby, dávnu lásku Hurleyho, ich vzťah sa začal rozvíjať v 2.sérii, no než stihla ich láska rozkvitnúť, tak Libby bola nešťastnou náhodou zastrelená Michaelom. Hurley pôjde na cintorín na ostrove, kde si bude chcieť pospomínať na Libby a v tom ju uvidí na pláži a keďže Hurleymu už vôbec nie je divné, že sa rozpráva s mŕtvymi, tak si prisadne a porozprávajú sa ako za starých časov. A práve Michael sa tiež objaví v dnešnej epizóde a potvrdia sa všetky dohady, či je naozaj mŕtvy. Je! V alternatívnej časovej línii sa ocitne Hurley v blázninci, kde strávil istú dobu, keď sa dostal z ostrova. Vo svojej misii, ktorú začal v minulej časti Desmond, bude pokračovať. Takisto uvidíme Pierra Changa, je to dnes už legendárna postava z inštruktážnych filmov Dharmy, ktorá nás sprevádzala takmer celým seriálom, no jeho postava bola rozvinutá až v 5.sérii, kde sme sa dozvedeli, že Miles je jeho synom.

 

Trailer:

http://www.youtube.com/watch?v=MFcNodxo3Ak

 

Správou dňa je, že končí natáčanie seriálu na Havaji. Áno je to tak, práve v týchto dňoch, po 6 rokoch, opúšťa celý štáb Havaj. Hlavné postavy už natočili všetky svoje obrazy, ešte zajtra sú naplánované posledné dotáčky extérierov a definitívne sa zatiahne opona a skončí sa tak seriálový fenomén, ktorý fascinoval ľudí dlhých 6 rokov. Záverečná párty sa konala cez víkend a zatiaľ sa podarilo všetko utajiť o záverečnej časti, takže nikto okrem tvorcov a hercov nevie ako sa seriál skončí a na druhú stranu je to aj dobré, takto budeme mať aspoň veľké prekvapenie, keď 23.mája vrthne na obrazovky záverečná dvojčasť. A už keď sme pri dátumoch vysielania…bohužiaľ nastali malé zmeny vo vysielaní a predsalen nás čaká malá vysielacia prestávka. Najprv televízia posunula vysielanie záverečnej dvojčasti, nezvykle, na nedeľu 23.mája a podľa vysielacieho plánu mala byť predposledná časť odvysielaná 11.mája, no tu nastal problém. Kompetentní si uvedomili, že 12 dňová medzera medzi časťami by mohla veľmi ublížiť veľkému finále, tak vsunula jednu reprízu na 27. apríla a tak od časti číslo 14. sa všetko posunie.

 

To znamená nasledovné:

12.časť Everybody Loves Hugo – vysielanie dnes,

13.časť – The Last Recruit – 20.apríl,

!!!po tejto časti nasleduje týždenná vysielacia prestávka!!!

14.časť – The Candidate – 4.máj,

15.časť – Across the Sea – 11.máj,

16.časť – What They Died For – 18.máj,

17.časť – The End – veľké finále seriálu – 23.máj (posledná časť bude sa vysielať už v nedeľu a nie v utorok, ako je zvykom)

 

Na záver ešte jedna zaujímavosť, čo sa týka záverečnej časti. Televízia ABC zverejnila cenník reklamy na poslednú časť. A kto by si chcel zaplatiť 30 sekundovú reklamu cez poslednú časť, tak si musí prichystať takmer milión dolárov, konkrétne 900 000 tisíc, pre porovnanie, obyčajne si ABC účtuje počas LOST niečo vyše 200 000 dolárov za 30 sekúnd reklamy. No keďže sa očakáva, že posledná časť bude mať rekordnú sledovanosť, chce z tejto situácie, čo najviac využiť, čo je pochopiteľné.

 

 

 

: : : blog o seriáloch : : :

                                                           váš svet seriálov

 

blogoserialoch@gmail.com

 

 

Grey´s Anatomy – prečo len niektorí majú viac šťastia ako iní?

26.06.2017

Najúspešnejšia lekárska dráma sa dočká aj 14.série! Trinásty rok vysielania najúspešnejšej lekárskej drámy v USA je úspešne skončený. V polovici mája televízia ABC odvysielala „horúce“ viac »

Agents of S. H. I. E. L. D. – spoznali svoje druhé ja vo virtuálnom pekle

21.06.2017

Značka S.H.I.E.L.D. to dokázala! Prežila vlastnú smrť! Jedným z najväčších prekvapení konca televíznej sezóny bolo aj oznámenie televízie ABC, že neruší seriál Agents of S.H.I.E.L.D. viac »

Once Upon a Time – zabudnite na šťastné konce! Sú to len prežitky doby

14.06.2017

Šiesta séria bola kvalitatívne rozdielna. Tú kvalitnejšiu časť si diváci zvykli už nepozerať. Šiesta séria Once Upon a Time (Kde bolo, tam bolo) má svoj kontroverzný záver za sebou. Televízia viac »

Helmut Kohl

Zaživa Helmut Kohl spojil Nemecko, jeho rodinu však nezmierila ani jeho smrť

27.06.2017 12:09

Zmierenie rozhádanej rodiny Helmuta Kohla zaželal dnes na obrade v Berlíne duchovný Karl Justen.

Srebrenica,

Holandsko podľa súdu nesie podiel viny na masakre v Srebrenici

27.06.2017 12:08

Odvolací súd v Haagu v zásade potvrdil rozsudok civilného súdu z roku 2014, že Holandsko nesie časť viny na masakre bosnianskych moslimov v Srebrenici v roku 1995.

06-hore 3x

Iba polovica Slovákov cíti istotu zamestnania

27.06.2017 12:00

Ekonomika šliape na plné obrátky, problémom je dnes skôr akútny nedostatok pracovnej sily. Slováci aj napriek tomu majú obavy zo straty zamestnania.

Turecko, explózia

Na plukovníka ukrajinskej rozviedky spáchali v Kyjeve bombový atentát

27.06.2017 11:40

Veliteľa špeciálnych síl ukrajinskej vojenskej rozviedky plukovníka Maksyma Šapovala zabil v Kyjeve výbuch bomby nastraženej v jeho služobnom aute.

Radovan Vávra

Najaktuálnejšie informácie o vybraných amerických seriáloch na jednom mieste! Sledujte Blog o seriáloch na Facebooku, Twitteri, Google +, Linkedine, Instagrame! (Autor je online editor spravodajstva na pravda.sk)

Štatistiky blogu

Počet článkov: 377
Celková čítanosť: 922660x
Priemerná čítanosť článkov: 2447x

Autor blogu