Založ si blog

LOST – všetci majú radi Huga!

L O S T

Season 6

lost-6

 

Všetci majú radi Huga!

 

Koniec seriálu sa blíži! Už len 5 častí!

 

Týždeň opäť rýchlo prešiel a už dnes večer sa opäť dočkáme novej časti záverečnej série LOST (Nezvestní). Televízia ABC má dnes na programe 12.časť s názvom Everybody Loves Hugo.

 

Do konca seriálu nám zostáva už len 5 častí!

 

Už podľa názvu je jasné, že dnešná časť bude venovaná Hugovi Reyesovi, ktorému každý hovorí Hurley a je jednou z najobľúbenejších postáv v seriáli. V tejto sérii Hurley zohráva dôležitú úlohu, keďže ako jediný vidí mŕtvych a hlavne vidí Jacoba, ktorého nikto iný nevidí, dokonca ani Miles, ktorý je médium. Po dlhej dobe dnes uvidíme Libby, dávnu lásku Hurleyho, ich vzťah sa začal rozvíjať v 2.sérii, no než stihla ich láska rozkvitnúť, tak Libby bola nešťastnou náhodou zastrelená Michaelom. Hurley pôjde na cintorín na ostrove, kde si bude chcieť pospomínať na Libby a v tom ju uvidí na pláži a keďže Hurleymu už vôbec nie je divné, že sa rozpráva s mŕtvymi, tak si prisadne a porozprávajú sa ako za starých časov. A práve Michael sa tiež objaví v dnešnej epizóde a potvrdia sa všetky dohady, či je naozaj mŕtvy. Je! V alternatívnej časovej línii sa ocitne Hurley v blázninci, kde strávil istú dobu, keď sa dostal z ostrova. Vo svojej misii, ktorú začal v minulej časti Desmond, bude pokračovať. Takisto uvidíme Pierra Changa, je to dnes už legendárna postava z inštruktážnych filmov Dharmy, ktorá nás sprevádzala takmer celým seriálom, no jeho postava bola rozvinutá až v 5.sérii, kde sme sa dozvedeli, že Miles je jeho synom.

 

Trailer:

http://www.youtube.com/watch?v=MFcNodxo3Ak

 

Správou dňa je, že končí natáčanie seriálu na Havaji. Áno je to tak, práve v týchto dňoch, po 6 rokoch, opúšťa celý štáb Havaj. Hlavné postavy už natočili všetky svoje obrazy, ešte zajtra sú naplánované posledné dotáčky extérierov a definitívne sa zatiahne opona a skončí sa tak seriálový fenomén, ktorý fascinoval ľudí dlhých 6 rokov. Záverečná párty sa konala cez víkend a zatiaľ sa podarilo všetko utajiť o záverečnej časti, takže nikto okrem tvorcov a hercov nevie ako sa seriál skončí a na druhú stranu je to aj dobré, takto budeme mať aspoň veľké prekvapenie, keď 23.mája vrthne na obrazovky záverečná dvojčasť. A už keď sme pri dátumoch vysielania…bohužiaľ nastali malé zmeny vo vysielaní a predsalen nás čaká malá vysielacia prestávka. Najprv televízia posunula vysielanie záverečnej dvojčasti, nezvykle, na nedeľu 23.mája a podľa vysielacieho plánu mala byť predposledná časť odvysielaná 11.mája, no tu nastal problém. Kompetentní si uvedomili, že 12 dňová medzera medzi časťami by mohla veľmi ublížiť veľkému finále, tak vsunula jednu reprízu na 27. apríla a tak od časti číslo 14. sa všetko posunie.

 

To znamená nasledovné:

12.časť Everybody Loves Hugo – vysielanie dnes,

13.časť – The Last Recruit – 20.apríl,

!!!po tejto časti nasleduje týždenná vysielacia prestávka!!!

14.časť – The Candidate – 4.máj,

15.časť – Across the Sea – 11.máj,

16.časť – What They Died For – 18.máj,

17.časť – The End – veľké finále seriálu – 23.máj (posledná časť bude sa vysielať už v nedeľu a nie v utorok, ako je zvykom)

 

Na záver ešte jedna zaujímavosť, čo sa týka záverečnej časti. Televízia ABC zverejnila cenník reklamy na poslednú časť. A kto by si chcel zaplatiť 30 sekundovú reklamu cez poslednú časť, tak si musí prichystať takmer milión dolárov, konkrétne 900 000 tisíc, pre porovnanie, obyčajne si ABC účtuje počas LOST niečo vyše 200 000 dolárov za 30 sekúnd reklamy. No keďže sa očakáva, že posledná časť bude mať rekordnú sledovanosť, chce z tejto situácie, čo najviac využiť, čo je pochopiteľné.

 

 

 

: : : blog o seriáloch : : :

                                                           váš svet seriálov

 

blogoserialoch@gmail.com

 

 

Gotham – smutný pohľad na mesto, ktoré nechce byť vytrhnuté z agónie

13.08.2017

Tretia séria sa skončila s vidinou šialene dobrej 4.série! Gotham počas tretieho roku vysielania zaznamenal veľké míľniky v deji a priniesol na obrazovky jeden z najlepšie spracovaných komiksových viac »

The Originals – tretíkrát koniec neoklamali. Je to začiatok pre niečo úplne nové?

02.08.2017

Pripravuje sa tretí upírsky seriál? Nad upírmi sa v posledných mesiacoch poriadne zmrákalo a už sa zdalo, že sa po takmer dekáde upírskej renesancie ich úspech nelichotivo ukončí pre divácky viac »

The Flash – budúcnosť sa chce stať, niet pred ňou úniku

25.07.2017

Tretia séria bola kvalitatívne najlepšia, sledovanosť po prvýkrát klesla! Keď pred tromi rokmi vtrhol na televízne obrazovky The CW najrýchlejší človek na svete – The Flash, razom sa z neho viac »

Barcelona, útok

Svetoví politici a aj športovci odsúdili útok v Barcelone

17.08.2017 22:07, aktualizované: 18.08.2017 00:16

Pri teroristickom útoku v metropole Katalánska zomrelo najmenej 13 ľudí a viac ako 100 bolo zranených.

fico

Fico: Konal som razantne, ale korektne

17.08.2017 20:00

Premiér Robert Fico je presvedčený, že vládni partneri sú schopní pokračovať ďalej. O situácii v koalícii poskytol exkluzívny rozhovor denníku Pravda.

Smolíková

Povedie ministerstvo školstva Smolíková?

17.08.2017 19:00

Takmer po roku a pol úradovania skladá minister školstva Peter Plavčan (nom. SNS) zbrane. Nohy mu podrazilo pochybné rozdeľovanie eurofondov za 600 miliónov eur.

Peter Kažimír

Kažimír chce viac podporiť nájomné bývanie

17.08.2017 18:00

Ministerstvo financií chce viac podporiť nájomné bývanie ako kupovanie bytov do vlastníctva. Pre mladých mení podporu pri hypotékach.

Radovan Vávra

Najaktuálnejšie informácie o vybraných amerických seriáloch na jednom mieste! Sledujte Blog o seriáloch na Facebooku, Twitteri, Google +, Linkedine, Instagrame! (Autor je online editor spravodajstva na pravda.sk)

Štatistiky blogu

Počet článkov: 384
Celková čítanosť: 960218x
Priemerná čítanosť článkov: 2501x

Autor blogu