Založ si blog

Desperate Housewives – myslím, že toto znamená zbohom!

DESPERATE

HOUSEWIVES

 

S E A S O N  6

 

 

desperate na blog 

Myslím, že toto znamená zbohom!

 

Záver série sa blíži! Nová časť Zúfalých manželiek už túto nedeľu!

 

Televízia ABC túto nedeľu odvysiela novú časť 6.série, konkrétne nás čaká 21.časť s názvom A Little Night Music.

Do konca série zostávajú už len 3 časti!

Zlo sa vrátilo na Wisteria Lane, hoci o tom obyvatelia ešte nevedia. Nevedomosť je občas dobrá, no nikdy netrvá večne a už čoskoro Angie Bolen zistí, že ju našiel Patrick, ktorý ju 18 rokov hľadal a je odhodlaný sa jej pomstiť. Je rozhodnutý, že s Angie skoncuje raz a navždy, len najprv musí uskutočniť svoj plán.

Prvým krokom je, že sa Angie ukáže, aby vedela, že ju našiel. Pochopiteľne Angie spanikári a bude sa snažiť utiecť z Wisteria Lane, no už je neskoro…

Susan sa bude snažiť pomôcť Mikeovi z jeho finančných problémov, no nebude sa jej dariť. Gaby tiež pridá ruku k dielu.

Lynette začína tušiť, že s Eddiem nie je všetko v poriadku, uvedomuje si, že asi nespravila dobre, keď mu povedala, aby sa k nim nasťahoval. Porter a Preston sú nadšení, že sa k nim nasťahoval ich spolužiak, ktorého matka celý život ponižovala. No Eddie je ten tajomný zločinec, ktorý takmer zaškrtil na začiatku série dcéru Susan – Julie a neskôr zabil ešte niekoľko mladých dievčat v meste, svoje dielo dokončil, keď zabil aj vlastnú matku, ktorá ho odhalila, keď našla jeho denníček, v ktorom mal výstrižky z novín.

Temná stránka Eddieho sa už nedá skrývať, ako Lynette bude reagovať, keď zistí, že je vrah? Bree čaká šokujúce stretnutie. Týka sa samozrejme jej nevlastného syna Sama, ktorý tvrdil, že jeho matka mŕtva, no Bree sa s ňou stretne…

 

Trailer k 21.časti:

http://www.youtube.com/watch?v=JloVP6-BteE

 

 

Tvorcovia seriálu zverejnili aj zaujímavé informácie zo zákulisia a zdá sa, že si pre nás pripravili naozaj zaujímavé zakončenie 6.série.

Určite nás čaká smrť jednej z hlavných postáv, už čoskoro Lynette odhalí celú pravdu o Eddiem, no ten sa jej pokúsi zabrániť, aby odhalila jeho činy…Zabije tehotnú Lynette?

Čaká nás definitívne rozuzlenie príbehu s Bolenovcami. Zabije Patrick Angie, aby sa jej pomstil? Alebo si zvolí krutejšiu možnosť a zameria sa na jej syna Dannyho…Angie sa bude spoliehať nato, že jej pomôže Gaby, keďže ona jediná vie celú pravdu o jej živote.

Bree je jasné, že Sam nie je ten, za ktorého sa vydával, dá mu tučné odstupné, hlavne, nech odíde, no on má svoje plány…

Nielen toto, ale omnoho viac nás čaká do konca aktuálnej série, televízia ABC tiež zverejnila názvy všetkých častí.

22.časť – The Ballad of the Booth

23. + 24. časť – I Guess This is Goodbye, ako môžete vidieť, už podľa názvu poslednej dvojčasti, čaká nás niečo tragické.

 

: : : blog o seriáloch : : :

                                                                         váš svet seriálov

 

blogoserialoch@gmail.com

The Flash – budúcnosť sa chce stať, niet pred ňou úniku

25.07.2017

Tretia séria bola kvalitatívne najlepšia, sledovanosť po prvýkrát klesla! Keď pred tromi rokmi vtrhol na televízne obrazovky The CW najrýchlejší človek na svete – The Flash, razom sa z neho viac »

The Originals – krvilačných nič neporazí. Dokázali sa vyhnúť svojmu koncu

18.07.2017

Upírska epocha sa nekončí. Pôvodní upíri zabojovali o svoje prežitie a dočkajú sa 5.série! Nad upírmi sa v posledných mesiacoch poriadne zmrákalo a už sa zdalo, že sa po takmer dekáde upírskej viac »

Supergirl – niekedy je menej hrdinov viac

12.07.2017

Dievča z ocele prežilo presuny medzi stanicami a má jasnú budúcnosť! Štvrtý superhrdinský seriál televízie The CW Supergirl má za sebou naozaj perný rok. Presne pred rokom jeho osud nebol viac »

voda

Cena vodného a stočného na strednom Slovensku rastie

27.07.2017 17:27

Ceny vodného a stočného na strednom Slovensku rastú. Podľa SaS za to môže zasahovanie Roberta Fica do regulácie, podľa ÚRSO zvýšené náklady.

Jeff Bezos, Amazon

Bill Gates už nie je najbohatším človekom sveta, nahradil ho zakladateľ Amazonu Bezos

27.07.2017 17:20

Zakladateľ internetového obchodu Amazon Jeff Bezos sa stal najbohatším človekom sveta.

Theresa Mayová

Brexit a možné clá Britániu prudko spomalia

27.07.2017 16:00

Britov čakajú po brexite roky prudkého spomalenia ekonomiky. Ekonomický dosah pocítia aj Európania, najmä ak sa po brexite opätovne zavedú clá na tovary.

Samsung, Q7, QLED

Samsung vykázal rekordný zisk

27.07.2017 15:20

Samsung za apríl až jún vykázal rekordný zisk. Boom v odvetví pamäťových čipov prispel k rastu čistého zisku juhokórejskej firmy na 9,7 miliardy USD.

Radovan Vávra

Najaktuálnejšie informácie o vybraných amerických seriáloch na jednom mieste! Sledujte Blog o seriáloch na Facebooku, Twitteri, Google +, Linkedine, Instagrame! (Autor je online editor spravodajstva na pravda.sk)

Štatistiky blogu

Počet článkov: 382
Celková čítanosť: 946348x
Priemerná čítanosť článkov: 2477x

Autor blogu