Založ si blog

Bones – kto skrýval čarodejnicu v skrini?

Bones

Season 5

 

 

bones na blog

Čarodejnica v skrini!

 

Aký kontroverzný prípad prinesie nová časť 5.série?

 

Televízia FOX už zajtra večer odvysiela novú časť 5.série Bones (Kosti), čaká nás 20.časť s názvom The Witch in the Wardrobe a opäť sa môžeme pripraviť na zaujímavý prípad, ktorý bude musieť náš tím vyriešiť.

 

5.séria sa tak chýli k svojmu záveru, do konca série nám zostávajú už len 2 časti!

 

Už podľa názvu článku môžete usúdiť, že Booth a Brennanová sa dostanú do veľmi zvláštneho prostredia, najmä pre Brennanovú, ktorá okultizmus zrovna nemusí. Príbeh novej časti sa začne, keď v starej chatrči hlboko v lese nájdu dve telá. Jedno patrí novodobej čarodejnici, ktorá praktikovala mágiu, no druhé telo skrýva väčšie tajomstvá, ktoré odhalí až tím v ústave. Druhé telo patrí čarodejnici zo 17.storočia! Prečo by mal niekto v skrini telo čarodejnice niekoľko sto rokov staré?

Booth s Brennanovou sa teda púšťajú do vyšetrovania a závery budú určite šokujúce. Medzitým Angela a Hodgins sa ocitnú vo väzení, kde konečne po dlhej dobe si uvedomia, že sa stále majú radi…No veď koniec traileru vás presvedčí. Sweets chce tiež pomôcť s vyšetrovaním, no bude mať sám problémy s novým, magickým prostredím, kam sa dostane.

 

Trailer:

http://www.youtube.com/watch?v=x3hP8gtl9zc

 

Aby toho nebolo málo, televízia FOX zverejnila aj popis deja predposlednej časti 5.série. Poslednej časti bude venovaný samostatný článok, takže o nič neprídete!

Vo štvrtok 13.mája nás čaká 21.časť s názvom The Boy with the Answer a tento diel bude naozaj dôležitý. Opäť sa vrátime k zápletke s Hrobárom, ktorý má na svedomí mnoho zločinov, no chýbajú dôkazy. No tentokrát sú všetci odhodlaní, že Hrobára raz a navždy dostanú za mreže. Všetci v tíme musia tvrdo pracovať, aby konečne našli presvedčivý dôkaz o jeho vine, súd sa totiž začína!

A ešte na záver si dovolím všetkých upozorniť, že dnes večer televízia JOJ o 22.15 uvedie poslednú časť 4.série, určite si ju nenechajte ujsť!

 

 

: : : blog o seriáloch : : :

                                                                          váš svet seriálov

 

blogoserialoch@gmail.com

The Flash – budúcnosť sa chce stať, niet pred ňou úniku

25.07.2017

Tretia séria bola kvalitatívne najlepšia, sledovanosť po prvýkrát klesla! Keď pred tromi rokmi vtrhol na televízne obrazovky The CW najrýchlejší človek na svete – The Flash, razom sa z neho viac »

The Originals – krvilačných nič neporazí. Dokázali sa vyhnúť svojmu koncu

18.07.2017

Upírska epocha sa nekončí. Pôvodní upíri zabojovali o svoje prežitie a dočkajú sa 5.série! Nad upírmi sa v posledných mesiacoch poriadne zmrákalo a už sa zdalo, že sa po takmer dekáde upírskej viac »

Supergirl – niekedy je menej hrdinov viac

12.07.2017

Dievča z ocele prežilo presuny medzi stanicami a má jasnú budúcnosť! Štvrtý superhrdinský seriál televízie The CW Supergirl má za sebou naozaj perný rok. Presne pred rokom jeho osud nebol viac »

voda

Cena vodného a stočného na strednom Slovensku rastie

27.07.2017 17:27

Ceny vodného a stočného na strednom Slovensku rastú. Podľa SaS za to môže zasahovanie Roberta Fica do regulácie, podľa ÚRSO zvýšené náklady.

Jeff Bezos, Amazon

Bill Gates už nie je najbohatším človekom sveta, nahradil ho zakladateľ Amazonu Bezos

27.07.2017 17:20

Zakladateľ internetového obchodu Amazon Jeff Bezos sa stal najbohatším človekom sveta.

Theresa Mayová

Brexit a možné clá Britániu prudko spomalia

27.07.2017 16:00

Britov čakajú po brexite roky prudkého spomalenia ekonomiky. Ekonomický dosah pocítia aj Európania, najmä ak sa po brexite opätovne zavedú clá na tovary.

Samsung, Q7, QLED

Samsung vykázal rekordný zisk

27.07.2017 15:20

Samsung za apríl až jún vykázal rekordný zisk. Boom v odvetví pamäťových čipov prispel k rastu čistého zisku juhokórejskej firmy na 9,7 miliardy USD.

Radovan Vávra

Najaktuálnejšie informácie o vybraných amerických seriáloch na jednom mieste! Sledujte Blog o seriáloch na Facebooku, Twitteri, Google +, Linkedine, Instagrame! (Autor je online editor spravodajstva na pravda.sk)

Štatistiky blogu

Počet článkov: 382
Celková čítanosť: 946367x
Priemerná čítanosť článkov: 2477x

Autor blogu