Založ si blog

Odsúdené – televízia JOJ potvrdila 3.sériu!

Odsúdené

2.séria

odsúdené

Televízia JOJ potvrdila 3.sériu!

 

Príbehy z väzenia budú pokračovať aj naďalej!

 

Pred pár dňami uzrela svetlo sveta správa, že televízia JOJ potvrdila aj 3.sériu pre Odsúdené!

Znamená to, že aj na jeseň sa môžeme pripraviť na príbehy žien, ktoré majú svoje zločiny. Pravdepodobne nás čaká však menšia zmena. Vyzerá to tak, že 3.séria bude mať zmenenú periodicitu vysielania. Doteraz sme boli zvyknutí na 2 časti za týždeň, no s najväčšou pravdepodobnosťou od jesene sa toto zmení.

Dôvod je veľmi prozaický, JOJ-ka má totiž preplnenú večernú vysielaciu štruktúru, keďže jej jesenný ťažiskový formát Česko Slovensko má Talent zaplní viacero večerov, k tomu nová séria Paneláku, nová séria Keby bolo Keby, Mafstory, Profesionálov, plus akvizičné seriály, Farmár hľadá ženu, je toho naozaj dosť a bohužiaľ ako sami vidíte pravdepodobne Odsúdené dostanú iba jeden večer v týždni.

Je tu však možnosť, že ak by saOdsúdené vysielali iba raz do týždňa, mali by predĺženú minutáž, tak aby sa čiastočne vykryla strata jednej časti a zároveň by nová séria mala aj menej častí. Všetko ako sa zdá sa zatiaľ iba dolaďuje a všetky informácie o jesennej štruktúre seriálov budete informovaní.

No ale ešte späť k 2.sérii, ktorá je práve vo svojej polovici a už dnes nás čaká nová časť o 21.15!

Šikanovie stážmajstra Senáša alias Conana naberá na obrátkach a opäť svoju pozornosť sústredí na Evu. Po bitke v sprchách, kedy Brázdilová stratila vedomie, zavrie Conan Evu na samotku len v uteráku. Eva protestuje, no Conan je akoby nepríčetný. Tento krok vo väznici vyvolá vlnu odporu, ktorý vedie Malecová, ktorá sa s Evou v poslednej dobe zblížila. Brázdilová sa ocitne na ošetrovni, no keď sa preberie, nič si nepamätá. Kápo sa rozhodne rázne riešiť problém so Senášom, no to netušil, že riaditeľ Bílek bude chcieť zase všetko zamiesť pod koberec. Tomeková sa po chorobe vracia do práce, no necíti sa tam dobre, keďže z jednej strany na ňu tlačí kapitán Nemec a na druhej strane Batman.

Hoffmanová sa rozhodne, že navštívi Romana vo väznici a aj jemu povie všetko, čo sa stalo, ako prišli kvôli nemu o všetko a jeho syn sa pokúsil o samovraždu. Práve Filipa čaká veľký deň, lekári sa rozhodnú, že môže opustiť nemocnicu. Magorka má problém, vyzerá to tak, že ctiteľ sa do nej naozaj zamiloval a chce si ju zobrať.

 

http://www.youtube.com/watch?v=f9eYF9XS-ng

 

: : : blog o seriáloch : : :

                                                                      váš svet seriálov

 

blogoserialoch@gmail.com

 

Gotham – smutný pohľad na mesto, ktoré nechce byť vytrhnuté z agónie

13.08.2017

Tretia séria sa skončila s vidinou šialene dobrej 4.série! Gotham počas tretieho roku vysielania zaznamenal veľké míľniky v deji a priniesol na obrazovky jeden z najlepšie spracovaných komiksových viac »

The Originals – tretíkrát koniec neoklamali. Je to začiatok pre niečo úplne nové?

02.08.2017

Pripravuje sa tretí upírsky seriál? Nad upírmi sa v posledných mesiacoch poriadne zmrákalo a už sa zdalo, že sa po takmer dekáde upírskej renesancie ich úspech nelichotivo ukončí pre divácky viac »

The Flash – budúcnosť sa chce stať, niet pred ňou úniku

25.07.2017

Tretia séria bola kvalitatívne najlepšia, sledovanosť po prvýkrát klesla! Keď pred tromi rokmi vtrhol na televízne obrazovky The CW najrýchlejší človek na svete – The Flash, razom sa z neho viac »

Barcelona, útok

Svetoví politici a aj športovci odsúdili útok v Barcelone

17.08.2017 22:07, aktualizované: 18.08.2017 00:16

Pri teroristickom útoku v metropole Katalánska zomrelo najmenej 13 ľudí a viac ako 100 bolo zranených.

fico

Fico: Konal som razantne, ale korektne

17.08.2017 20:00

Premiér Robert Fico je presvedčený, že vládni partneri sú schopní pokračovať ďalej. O situácii v koalícii poskytol exkluzívny rozhovor denníku Pravda.

Smolíková

Povedie ministerstvo školstva Smolíková?

17.08.2017 19:00

Takmer po roku a pol úradovania skladá minister školstva Peter Plavčan (nom. SNS) zbrane. Nohy mu podrazilo pochybné rozdeľovanie eurofondov za 600 miliónov eur.

Peter Kažimír

Kažimír chce viac podporiť nájomné bývanie

17.08.2017 18:00

Ministerstvo financií chce viac podporiť nájomné bývanie ako kupovanie bytov do vlastníctva. Pre mladých mení podporu pri hypotékach.

Radovan Vávra

Najaktuálnejšie informácie o vybraných amerických seriáloch na jednom mieste! Sledujte Blog o seriáloch na Facebooku, Twitteri, Google +, Linkedine, Instagrame! (Autor je online editor spravodajstva na pravda.sk)

Štatistiky blogu

Počet článkov: 384
Celková čítanosť: 960213x
Priemerná čítanosť článkov: 2501x

Autor blogu