Založ si blog

Odsúdené – televízia JOJ potvrdila 3.sériu!

Odsúdené

2.séria

odsúdené

Televízia JOJ potvrdila 3.sériu!

 

Príbehy z väzenia budú pokračovať aj naďalej!

 

Pred pár dňami uzrela svetlo sveta správa, že televízia JOJ potvrdila aj 3.sériu pre Odsúdené!

Znamená to, že aj na jeseň sa môžeme pripraviť na príbehy žien, ktoré majú svoje zločiny. Pravdepodobne nás čaká však menšia zmena. Vyzerá to tak, že 3.séria bude mať zmenenú periodicitu vysielania. Doteraz sme boli zvyknutí na 2 časti za týždeň, no s najväčšou pravdepodobnosťou od jesene sa toto zmení.

Dôvod je veľmi prozaický, JOJ-ka má totiž preplnenú večernú vysielaciu štruktúru, keďže jej jesenný ťažiskový formát Česko Slovensko má Talent zaplní viacero večerov, k tomu nová séria Paneláku, nová séria Keby bolo Keby, Mafstory, Profesionálov, plus akvizičné seriály, Farmár hľadá ženu, je toho naozaj dosť a bohužiaľ ako sami vidíte pravdepodobne Odsúdené dostanú iba jeden večer v týždni.

Je tu však možnosť, že ak by saOdsúdené vysielali iba raz do týždňa, mali by predĺženú minutáž, tak aby sa čiastočne vykryla strata jednej časti a zároveň by nová séria mala aj menej častí. Všetko ako sa zdá sa zatiaľ iba dolaďuje a všetky informácie o jesennej štruktúre seriálov budete informovaní.

No ale ešte späť k 2.sérii, ktorá je práve vo svojej polovici a už dnes nás čaká nová časť o 21.15!

Šikanovie stážmajstra Senáša alias Conana naberá na obrátkach a opäť svoju pozornosť sústredí na Evu. Po bitke v sprchách, kedy Brázdilová stratila vedomie, zavrie Conan Evu na samotku len v uteráku. Eva protestuje, no Conan je akoby nepríčetný. Tento krok vo väznici vyvolá vlnu odporu, ktorý vedie Malecová, ktorá sa s Evou v poslednej dobe zblížila. Brázdilová sa ocitne na ošetrovni, no keď sa preberie, nič si nepamätá. Kápo sa rozhodne rázne riešiť problém so Senášom, no to netušil, že riaditeľ Bílek bude chcieť zase všetko zamiesť pod koberec. Tomeková sa po chorobe vracia do práce, no necíti sa tam dobre, keďže z jednej strany na ňu tlačí kapitán Nemec a na druhej strane Batman.

Hoffmanová sa rozhodne, že navštívi Romana vo väznici a aj jemu povie všetko, čo sa stalo, ako prišli kvôli nemu o všetko a jeho syn sa pokúsil o samovraždu. Práve Filipa čaká veľký deň, lekári sa rozhodnú, že môže opustiť nemocnicu. Magorka má problém, vyzerá to tak, že ctiteľ sa do nej naozaj zamiloval a chce si ju zobrať.

 

http://www.youtube.com/watch?v=f9eYF9XS-ng

 

: : : blog o seriáloch : : :

                                                                      váš svet seriálov

 

blogoserialoch@gmail.com

 

Grey´s Anatomy – prečo len niektorí majú viac šťastia ako iní?

26.06.2017

Najúspešnejšia lekárska dráma sa dočká aj 14.série! Trinásty rok vysielania najúspešnejšej lekárskej drámy v USA je úspešne skončený. V polovici mája televízia ABC odvysielala „horúce“ viac »

Agents of S. H. I. E. L. D. – spoznali svoje druhé ja vo virtuálnom pekle

21.06.2017

Značka S.H.I.E.L.D. to dokázala! Prežila vlastnú smrť! Jedným z najväčších prekvapení konca televíznej sezóny bolo aj oznámenie televízie ABC, že neruší seriál Agents of S.H.I.E.L.D. viac »

Once Upon a Time – zabudnite na šťastné konce! Sú to len prežitky doby

14.06.2017

Šiesta séria bola kvalitatívne rozdielna. Tú kvalitnejšiu časť si diváci zvykli už nepozerať. Šiesta séria Once Upon a Time (Kde bolo, tam bolo) má svoj kontroverzný záver za sebou. Televízia viac »

Helmut Kohl

Zaživa Helmut Kohl spojil Nemecko, jeho rodinu však nezmierila ani jeho smrť

27.06.2017 12:09

Zmierenie rozhádanej rodiny Helmuta Kohla zaželal dnes na obrade v Berlíne duchovný Karl Justen.

Srebrenica,

Holandsko podľa súdu nesie podiel viny na masakre v Srebrenici

27.06.2017 12:08

Odvolací súd v Haagu v zásade potvrdil rozsudok civilného súdu z roku 2014, že Holandsko nesie časť viny na masakre bosnianskych moslimov v Srebrenici v roku 1995.

06-hore 3x

Iba polovica Slovákov cíti istotu zamestnania

27.06.2017 12:00

Ekonomika šliape na plné obrátky, problémom je dnes skôr akútny nedostatok pracovnej sily. Slováci aj napriek tomu majú obavy zo straty zamestnania.

Turecko, explózia

Na plukovníka ukrajinskej rozviedky spáchali v Kyjeve bombový atentát

27.06.2017 11:40

Veliteľa špeciálnych síl ukrajinskej vojenskej rozviedky plukovníka Maksyma Šapovala zabil v Kyjeve výbuch bomby nastraženej v jeho služobnom aute.

Radovan Vávra

Najaktuálnejšie informácie o vybraných amerických seriáloch na jednom mieste! Sledujte Blog o seriáloch na Facebooku, Twitteri, Google +, Linkedine, Instagrame! (Autor je online editor spravodajstva na pravda.sk)

Štatistiky blogu

Počet článkov: 377
Celková čítanosť: 922639x
Priemerná čítanosť článkov: 2447x

Autor blogu