Založ si blog

Blog o seriáloch – televízia CW už promuje novú televíznu sezónu!

: : : blog o seriáloch : : :

 váš svet seriálov

 

blogoserialoch@gmail.com

cw tv

Televízia CW promuje novú televíznu sezónu 2010/2011!

 

Je to len niekoľko dní, čo sa skončila aj televízna sezóna na najmenšej celonárodnej televízii CW a už hneď začala promovať svoje seriálové hity aj v novej televíznej sezóne.

Ako je zvykom v minulých rokoch, tak aj tento rok bude vo svojom vysielaní a prostredníctvom internetu šíriť promo videl s jej overenými titulmi.

Od septembra sa môžeme tešiť na overené seriálové hity z dielne tejto televízie. Nebude chýbať Gossip Girl, One Tree Hill, Life UnExpected, Smallville, 90210, The Vampire Diares, Supernatural, America´s Next Topmodel, no uvidíme aj novinky!

Nechajme sa teda prekvapiť, čo prinesie nová televízna sezóna na CW!

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=WNaaTCI5PIg

 

 

Once Upon a Time – prinesie kontroverzný záver kontroverzný začiatok?

26.05.2017

Dokáže upadajúci rozprávkový seriál zachrániť nový príbeh? Šiesta séria Once Upon a Time (Kde bolo, tam bolo) má svoj kontroverzný záver za sebou. Televízia ABC v polovici mája odvysielala viac »

Legends of Tomorrow – porušili svoju prísahu, nevedomky zmenili celý svet

22.05.2017

Legendy zajtrajška majú za sebou druhú sériu a potvrdenú tretiu. Otázna je kvalita seriálu. Superhrdinská tímovka Legends of Tomorrow z dielne DC Comics sa dočká aj tretej série na obrazovkách viac »

New Girl – bublina praskla! Je šanca spraviť ešte lepší koniec, ako ten pôvodný

16.05.2017

Záver šiestej série mohol byť koncom seriálu. Teraz je všetko inak! Začiatkom apríla ukončila televízia FOX vysielanie 6.série svojho sitcomu New Girl a až v polovici mája bolo jasné, či viac »

Afganistan, taliban

Pri útoku Talibanu na základňu pri Kandahári zahynulo 15 vojakov

26.05.2017 21:31

Pätnásť afganských vojakov bolo zabitých pri novom útoku bojovníkov hnutia Taliban v juhoafganskej provincii Kandahár. Pri následných bojoch prišlo o život 20 príslušníkov Talibanu.

GLOBSEC 2017

Svet zažíva ťažké časy. Čo na to Globsec?

26.05.2017 19:02

Snaha nájsť odpoveď na to, kam tento svet smeruje a čo s ním. Je to úloha pre tradičnú konferenciu Globsec, ktorá sa v piatok začala v Bratislave a potrvá do nedele.

Václav Mika

Manažéri v RTVS majú rozprávkové platy

26.05.2017 18:48

Niektorí vysokí manažéri RTVS brali až osemtisícové platy, teda oveľa vyššie ako napríklad predseda parlamentu či premiér. Vyplýva to z uniknutých dokumentov, ktoré sa v piatok dostali do médií.

Donald Trump, G7

Štáty G7 sa dohodli na spoločnom boji proti terorizmu, rozpory ohľadne klimatickej dohody pretrvávajú

26.05.2017 17:59, aktualizované: 20:59

Ako urobiť sedmičku opäť veľkou? Nájsť v tom zhodu nie je ľahké. Z lídrov, ktorí sa v piatok zišli na summite skupiny G7, sú štyria nováčikovia.

Radovan Vávra

Najaktuálnejšie informácie o vybraných amerických seriáloch na jednom mieste! Sledujte Blog o seriáloch na Facebooku, Twitteri, Google +, Linkedine, Instagrame! (Autor je online editor spravodajstva na pravda.sk)

Štatistiky blogu

Počet článkov: 372
Celková čítanosť: 897982x
Priemerná čítanosť článkov: 2414x

Autor blogu