Založ si blog

Blog o seriáloch – televízia CW už promuje novú televíznu sezónu!

: : : blog o seriáloch : : :

 váš svet seriálov

 

blogoserialoch@gmail.com

cw tv

Televízia CW promuje novú televíznu sezónu 2010/2011!

 

Je to len niekoľko dní, čo sa skončila aj televízna sezóna na najmenšej celonárodnej televízii CW a už hneď začala promovať svoje seriálové hity aj v novej televíznej sezóne.

Ako je zvykom v minulých rokoch, tak aj tento rok bude vo svojom vysielaní a prostredníctvom internetu šíriť promo videl s jej overenými titulmi.

Od septembra sa môžeme tešiť na overené seriálové hity z dielne tejto televízie. Nebude chýbať Gossip Girl, One Tree Hill, Life UnExpected, Smallville, 90210, The Vampire Diares, Supernatural, America´s Next Topmodel, no uvidíme aj novinky!

Nechajme sa teda prekvapiť, čo prinesie nová televízna sezóna na CW!

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=WNaaTCI5PIg

 

 

Gotham – kto si ponesie následky za nezodpovedané hádanky?

24.04.2017

Tretia séria pokračuje s novými epizódami a ďalšou kapitolou! Televízia FOX po trojmesačnej prestávke pokračuje vo vysielaní tretej série Gothamu a divákov čaká zbesilá jazda s poslednými viac »

The X-Files – Mulder a Scullyová sa opäť vracajú. Odhalia konečne pravdu?

22.04.2017

Mulder a Scullyová nepovedali posledné slovo! Kultový seriál The X-Files (Akty X) zažíva svoje ďalšie vzkriesenie a zdá sa, že už bude trvalé. Spolu s ním sa vracia pátranie agentov Muldera viac »

The Walking Dead – civilizácia je opäť na vzostupe, vojna je neodvratná

16.04.2017

Siedma séria vyvrcholila veľkolepým finále! Napraví ôsma séria pošramotenú reputáciu? Siedma séria zombie megahitu má svoj záver za sebou. Televízia AMC začiatkom apríla divákom priniesla viac »

Uber, lietajúci taxík

Uber chce o tri roky predstaviť lietajúci taxík

25.04.2017 22:30

Americký prevádzkovateľ alternatívnej taxislužby Uber Technologies chystá lietajúci taxík. Predstaviť ho chce v roku 2020.

váhy, súd

Viedenský súd odsúdil Slováka za krádež v byte lyžiarky Rieschovej

25.04.2017 20:15

Na tri roky za mreže poslal súd vo Viedni Slováka, ktorý sa vlámal do bytu nemeckej lyžiarky, trojnásobnej olympijskej šampiónky Marie Höflovej-Rieschovej.

trump, sýria

Trump odsúdil popieračov holokaustu a vyhlásil vojnu antisemitizmu

25.04.2017 20:08

Americký prezident Donald Trump odsúdil tých, ktorí popierajú vyvraždenie šiestich miliónov židov nacistami počas druhej svetovej vojny.

parlament, nrsr,

Obálková vojna v parlamente

25.04.2017 20:00

Zákonodarci sa prú o to, či kvôli ich bezpečnosti majú vybratí zamestnanci Národnej rady kontrolovať a otvárať listy, ktoré im tam posiela verejnosť.

Radovan Vávra

Najaktuálnejšie informácie o vybraných amerických seriáloch na jednom mieste! Sledujte Blog o seriáloch na Facebooku, Twitteri, Google +, Linkedine, Instagrame! (Autor je online editor spravodajstva na pravda.sk)

Štatistiky blogu

Počet článkov: 367
Celková čítanosť: 874167x
Priemerná čítanosť článkov: 2382x

Autor blogu