Založ si blog

Blog o seriáloch – televízna sezóna 2009/2010 sa skončila! Čo bude ďalej?

: : : blog o seriáloch : : :

  váš svet seriálov

 

blogoserialoch@gmail.com

 

Televízna sezóna 2009/2010 sa definitívne skončila!

 

Čo bude ďalej? Nasleduje letná prestávka!

 

V prvom rade chcem povedať, že týmto dňom sa končí menšia odmlka blogu o seriáloch spôsobená predvolebným súbojom aj tu na blog.pravda.sk, kedy sme boli svedkami x článkov výhradne o politike, kauzách, názoroch, prípadne prezentovaní samotných potenciálnych kandidátov do NRSR, ktoré vytláčali články ostatných blogerov a uznal som, že pokiaľ sa predvolebný súboj neskončí, tak môj blog bude mať prestávku a nebol som jediný, ktorý si viac menej nútene musel zobrať „dovolenku“. Dúfam teda, že už všetko sa vráti do starých koľají a na celý blog portál sa vrátia staré dobré časy, kde nemala dominancia politika, ale rôzne iné príjemné príspevky.

 

A teraz k téme!

V piatok sa definitívne skončila americká seriálová vysielacia sezóna 2009/2010. Najväčšie americké televízie už v máji ukončili svoje seriálové hity a v týchto dňoch ich ukončili aj menšie káblové televízie.

Čo však teraz bude nasledovať?

Tento scenár sa opakuje rok čo rok a prináša veľkú, letnú seriálovú prestávku medzi novými sériami a tým pádom aj blog o seriáloch prechádza do letného režimu. To znamená iba jedno. Nové články budú publikované v zníženej periodicite na akú ste možno boli zvyknutí, teda už nečakajte každodenné správy zo sveta seriálov. Neznamená to však, že to tu do septembra úplne zostane potichu. Ešte do konca júna sa môžete tešiť na spústu zaujímavých článkov o jednotlivých seriáloch, ktorým sa venujem na blogu, no pravá uhorková sezóna začne v júli a skončí sa tak v druhej polovici augusta, kedy sa rozbehne natáčanie nových sérií..

Teraz sa začína veľmi zaujímavé obdobie pre každého fanúšika seriálov, kedy sa tvorcovia všetkých seriálov pripravujú na nové série a začínajú písať nové príbehy a postupne začnú zverejňovať veľmi zaujímavé informácie zo zákulisia, budeme sa dozvedať možno pravdivé, možno nepravdivé informácie, čo budeme môcť očakávať od nových sérií, akým smerom sa budú uberať osudy našich seriálových hrdinov.

Tak dúfam, že aj napriek letnej prestávke zostanete blogu verní a budete sa radi vracať na moju stránku a určite tu vždy nájdete najaktuálnejšie informácie zo sveta seriálov. No jedno vám môžem sľúbiť, že od začiatku septembra sa blog o seriáloch vráti v plnej sile a opäť sa pripravte na nával nových informácií.

Prajem všetkým pekné leto!

 

The Flash – budúcnosť sa chce stať, niet pred ňou úniku

25.07.2017

Tretia séria bola kvalitatívne najlepšia, sledovanosť po prvýkrát klesla! Keď pred tromi rokmi vtrhol na televízne obrazovky The CW najrýchlejší človek na svete – The Flash, razom sa z neho viac »

The Originals – krvilačných nič neporazí. Dokázali sa vyhnúť svojmu koncu

18.07.2017

Upírska epocha sa nekončí. Pôvodní upíri zabojovali o svoje prežitie a dočkajú sa 5.série! Nad upírmi sa v posledných mesiacoch poriadne zmrákalo a už sa zdalo, že sa po takmer dekáde upírskej viac »

Supergirl – niekedy je menej hrdinov viac

12.07.2017

Dievča z ocele prežilo presuny medzi stanicami a má jasnú budúcnosť! Štvrtý superhrdinský seriál televízie The CW Supergirl má za sebou naozaj perný rok. Presne pred rokom jeho osud nebol viac »

voda

Cena vodného a stočného na strednom Slovensku rastie

27.07.2017 17:27

Ceny vodného a stočného na strednom Slovensku rastú. Podľa SaS za to môže zasahovanie Roberta Fica do regulácie, podľa ÚRSO zvýšené náklady.

Jeff Bezos, Amazon

Bill Gates už nie je najbohatším človekom sveta, nahradil ho zakladateľ Amazonu Bezos

27.07.2017 17:20

Zakladateľ internetového obchodu Amazon Jeff Bezos sa stal najbohatším človekom sveta.

Theresa Mayová

Brexit a možné clá Britániu prudko spomalia

27.07.2017 16:00

Britov čakajú po brexite roky prudkého spomalenia ekonomiky. Ekonomický dosah pocítia aj Európania, najmä ak sa po brexite opätovne zavedú clá na tovary.

Samsung, Q7, QLED

Samsung vykázal rekordný zisk

27.07.2017 15:20

Samsung za apríl až jún vykázal rekordný zisk. Boom v odvetví pamäťových čipov prispel k rastu čistého zisku juhokórejskej firmy na 9,7 miliardy USD.

Radovan Vávra

Najaktuálnejšie informácie o vybraných amerických seriáloch na jednom mieste! Sledujte Blog o seriáloch na Facebooku, Twitteri, Google +, Linkedine, Instagrame! (Autor je online editor spravodajstva na pravda.sk)

Štatistiky blogu

Počet článkov: 382
Celková čítanosť: 946371x
Priemerná čítanosť článkov: 2477x

Autor blogu