Založ si blog

Odsúdené – kto preberie nadvládu?

 

Odsúdené

2.séria

 

odsúdené

Kto preberie nadvládu?

 

Už dnes večer sa končí 2.séria!

 

Po viac ako 3 mesiacoch vysielania sa už dnes o 21.15 uzavrie aj 2.séria Odsúdených a uzavrie sa aj prvý rok tohoto seriálu.

V prvom rade treba povedať, že seriál má veľa priaznivcov, no aj veľa neprajníkov, ale tak či onak, seriál je niečím iným, čo na slovenských, stojatých vodách ešte nevideli. Osobne si myslím, že seriál priniesol zaujímavé prostredie a s tým súvisiace zápletky a dejové línie, zaujímavé dialógy, ktoré sú celkom uveriteľné, no dnes sa všetko uzavrie a brány väznice zostanú na celé leto zavreté.

Odsúdené sa však vrátia v 3.sérii, no nastane zmena.

Televízia JOJ už dlhšiu dobu deklaruje, že pre veľkú naplnenosť jej jesennej štruktúry sa Odsúdené budú vysielať iba raz do týždňa a to v stredu. Počet častí by mal zostať nezmenený.

Dnešná časť však prinesie mnohé udalosti. Dej sa začína v sprchách, kde psychicky zdeptaná Brenda sa rozhodla obesiť, len aby unikla z područia Gity Malecovej. Grófka ju však nájde a pokúša sa ju oživiť. Grófka si uvedomuje, že Brendu nemôže stratiť, lebo to môže byť jej jediný spojenec a či chce alebo nie, má ju dokonca rada. Oživovanie je úspešné a Brenda sa preberá. No bojí sa o svoj život. Medzitým Malecová chce už definitívne prebrať nadvládu, núti Lešiakovú, aby už konečne namiešala nejaké drogy. Lešiaková Gite ustúpi na namieša „oblbovák“, ktorý hneď musí aj vyskúšať na sebe. Gita teraz stojí ešte pred posledným rozhodnutím. Musí nejakým spôsobom odstrániť Grófku, ktorú považuje za poslednú prekážku…

Zbrane neskladá ani Grófka, chce získať späť svoje stratené postavenie a rozbehnúť svoj obchod so zakázanymi látkami vo väznici. Schyľuje sa tak k skrytému súboju medzi Malecovou a Grófkou, ktorá z nich nakoniec získa nadvládu?

V nemocnici netrpezlivo čaká Eva na výsledky testov, či je vhodná darkyňa pre svojho syna Filipa. Prichádza aj Roman, ktorý chce aspoň niečo dobré spraviť a chce to byť práve on, kto Filipovi daruje obličku. Eva to však odmieta, nechce mať už s ním nič spoločné a chce raz začať nový život, takto však Filip by bol otcovi zaviazaný na celý život. No pod tlakom okolností Eva neskôr súhlasí, že ak bude Roman vhodnejší darca, tak ustúpi…

Nevadu čaká rozhodujúci krok pred podmienečným prepustením, zasadne komisia, ktorá rozhodne, či ju prepustia, všetko však záleží na Nevade ako sa zachová voči komisii.

Na konci budeme svedkami svadby medzi Magorkou a jej ukrajinským priateľom. Vezme si ho Magorka nakoniec a tak získa tak Ukrajinec naše občianstvo výmenou za 40 000 euro? Alebo Magorka utečie „spred oltára“?

Všetky odpovede sa dozvieme už dnes večer!

 

http://www.youtube.com/watch?v=f9eYF9XS-ng

 

 

: : : blog o seriáloch : : :

  váš svet seriálov

 

blogoserialoch@gmail.com

 

 

Gotham – kto si ponesie následky za nezodpovedané hádanky?

24.04.2017

Tretia séria pokračuje s novými epizódami a ďalšou kapitolou! Televízia FOX po trojmesačnej prestávke pokračuje vo vysielaní tretej série Gothamu a divákov čaká zbesilá jazda s poslednými viac »

The X-Files – Mulder a Scullyová sa opäť vracajú. Odhalia konečne pravdu?

22.04.2017

Mulder a Scullyová nepovedali posledné slovo! Kultový seriál The X-Files (Akty X) zažíva svoje ďalšie vzkriesenie a zdá sa, že už bude trvalé. Spolu s ním sa vracia pátranie agentov Muldera viac »

The Walking Dead – civilizácia je opäť na vzostupe, vojna je neodvratná

16.04.2017

Siedma séria vyvrcholila veľkolepým finále! Napraví ôsma séria pošramotenú reputáciu? Siedma séria zombie megahitu má svoj záver za sebou. Televízia AMC začiatkom apríla divákom priniesla viac »

orbán

Orbán bude obhajovať školský zákon pred Európskym parlamentom

25.04.2017 12:19

Maďarský premiér Viktor Orbán požiadal Európsky parlament (EP) o to, aby v stredu mohol osobne vystúpiť v súvislosti s kontroverzným školským zákonom.

matovič

Matovič: V NR SR otvárajú listy, to sa nedialo ani za komunizmu

25.04.2017 12:07

Predseda Národnej rady Slovenskej republiky Andrej Danko (SNS) nariadil otvárať podozrivé zásielky, ktoré prichádzajú poslancom NR SR do budovy parlamentu.

Europol, Haag

Spoločná databáza Europolu: Zbytočná nadstavba alebo nevyhnutnosť?

25.04.2017 12:00

Nové právomoci pre boj s terorizmom a počítačovým zločinom Europolu schválil európsky parlament vlani v máji, platiť začnú o necelý týždeň.

Bankovky, peniaze, euro

Platobná morálka na Slovensku sa vlani zlepšila

25.04.2017 11:53

Firmy na Slovensku vlani platili faktúry po lehote splatnosti skôr, než rok predtým. Podnikateľom to pomáha rozprúdiť biznis.

Radovan Vávra

Najaktuálnejšie informácie o vybraných amerických seriáloch na jednom mieste! Sledujte Blog o seriáloch na Facebooku, Twitteri, Google +, Linkedine, Instagrame! (Autor je online editor spravodajstva na pravda.sk)

Štatistiky blogu

Počet článkov: 367
Celková čítanosť: 873725x
Priemerná čítanosť článkov: 2381x

Autor blogu