Založ si blog

Odsúdené – kto preberie nadvládu?

 

Odsúdené

2.séria

 

odsúdené

Kto preberie nadvládu?

 

Už dnes večer sa končí 2.séria!

 

Po viac ako 3 mesiacoch vysielania sa už dnes o 21.15 uzavrie aj 2.séria Odsúdených a uzavrie sa aj prvý rok tohoto seriálu.

V prvom rade treba povedať, že seriál má veľa priaznivcov, no aj veľa neprajníkov, ale tak či onak, seriál je niečím iným, čo na slovenských, stojatých vodách ešte nevideli. Osobne si myslím, že seriál priniesol zaujímavé prostredie a s tým súvisiace zápletky a dejové línie, zaujímavé dialógy, ktoré sú celkom uveriteľné, no dnes sa všetko uzavrie a brány väznice zostanú na celé leto zavreté.

Odsúdené sa však vrátia v 3.sérii, no nastane zmena.

Televízia JOJ už dlhšiu dobu deklaruje, že pre veľkú naplnenosť jej jesennej štruktúry sa Odsúdené budú vysielať iba raz do týždňa a to v stredu. Počet častí by mal zostať nezmenený.

Dnešná časť však prinesie mnohé udalosti. Dej sa začína v sprchách, kde psychicky zdeptaná Brenda sa rozhodla obesiť, len aby unikla z područia Gity Malecovej. Grófka ju však nájde a pokúša sa ju oživiť. Grófka si uvedomuje, že Brendu nemôže stratiť, lebo to môže byť jej jediný spojenec a či chce alebo nie, má ju dokonca rada. Oživovanie je úspešné a Brenda sa preberá. No bojí sa o svoj život. Medzitým Malecová chce už definitívne prebrať nadvládu, núti Lešiakovú, aby už konečne namiešala nejaké drogy. Lešiaková Gite ustúpi na namieša „oblbovák“, ktorý hneď musí aj vyskúšať na sebe. Gita teraz stojí ešte pred posledným rozhodnutím. Musí nejakým spôsobom odstrániť Grófku, ktorú považuje za poslednú prekážku…

Zbrane neskladá ani Grófka, chce získať späť svoje stratené postavenie a rozbehnúť svoj obchod so zakázanymi látkami vo väznici. Schyľuje sa tak k skrytému súboju medzi Malecovou a Grófkou, ktorá z nich nakoniec získa nadvládu?

V nemocnici netrpezlivo čaká Eva na výsledky testov, či je vhodná darkyňa pre svojho syna Filipa. Prichádza aj Roman, ktorý chce aspoň niečo dobré spraviť a chce to byť práve on, kto Filipovi daruje obličku. Eva to však odmieta, nechce mať už s ním nič spoločné a chce raz začať nový život, takto však Filip by bol otcovi zaviazaný na celý život. No pod tlakom okolností Eva neskôr súhlasí, že ak bude Roman vhodnejší darca, tak ustúpi…

Nevadu čaká rozhodujúci krok pred podmienečným prepustením, zasadne komisia, ktorá rozhodne, či ju prepustia, všetko však záleží na Nevade ako sa zachová voči komisii.

Na konci budeme svedkami svadby medzi Magorkou a jej ukrajinským priateľom. Vezme si ho Magorka nakoniec a tak získa tak Ukrajinec naše občianstvo výmenou za 40 000 euro? Alebo Magorka utečie „spred oltára“?

Všetky odpovede sa dozvieme už dnes večer!

 

http://www.youtube.com/watch?v=f9eYF9XS-ng

 

 

: : : blog o seriáloch : : :

  váš svet seriálov

 

blogoserialoch@gmail.com

 

 

The Originals – krvilačných nič neporazí. Dokázali sa vyhnúť svojmu koncu

18.07.2017

Upírska epocha sa nekončí. Pôvodní upíri zabojovali o svoje prežitie a dočkajú sa 5.série! Nad upírmi sa v posledných mesiacoch poriadne zmrákalo a už sa zdalo, že sa po takmer dekáde upírskej viac »

Supergirl – niekedy je menej hrdinov viac

12.07.2017

Dievča z ocele prežilo presuny medzi stanicami a má jasnú budúcnosť! Štvrtý superhrdinský seriál televízie The CW Supergirl má za sebou naozaj perný rok. Presne pred rokom jeho osud nebol viac »

Arrow – pád anti/hrdinu bol nezvratný

04.07.2017

Seriál sa dočká 6.série, jeho najlepšie časy má už za sebou! Superhrdinovia na The CW majú ďalší úspešný rok za sebou. Arrow koncom mája ukončil svoju piatu sériu, pričom televízia viac »

Ivanka Trump a jej manžel Jared Kushner

Trumpov zať a poradca odmietol, že by mal nevhodné kontakty s Rusmi

24.07.2017 20:06

Zať a poradca amerického prezidenta Donalda Trumpa Jared Kushner trvá na tom, že žiadny z jeho kontaktov s Rusmi nebol nevhodný.

kamión, ťažká technika, pole, nákladiak

Prevádzačovi v USA, v ktorého prívese našli mŕtvoly a dehydrovaných ľudí, hrozí trest smrti

24.07.2017 19:03

Šofér nákladného auta, v ktorého prívese našli policajti 39 dehydrovaných ľudí na pokraji smrti a ďalších osem osôb, ktoré už boli mŕtve, by mohol podľa texaských zákonov dostať aj trest smrti.

Libra, Británia

Finančná situácia britského obyvateľstva sa rapídne zhoršuje

24.07.2017 18:00

Finančná situácia britských domácností sa v júli zhoršila najrýchlejším tempom za tri roky. Domácnosti si nemôžu dovoliť veľké nákupy.

vlajka, Londýn, Veľká Británia, Westminster

Britskí rodičia smrteľne chorého dieťaťa boj za liečbu vzdávajú

24.07.2017 17:06

Britskí rodičia nevyliečiteľne chorého 11-mesačného Charlieho Garda už netrvajú na experimentálnej liečbe a chcú sa s lekármi dohodnúť na tom, ako by ich synovi mohlo byť umožnené zomrieť.

Radovan Vávra

Najaktuálnejšie informácie o vybraných amerických seriáloch na jednom mieste! Sledujte Blog o seriáloch na Facebooku, Twitteri, Google +, Linkedine, Instagrame! (Autor je online editor spravodajstva na pravda.sk)

Štatistiky blogu

Počet článkov: 381
Celková čítanosť: 943378x
Priemerná čítanosť článkov: 2476x

Autor blogu