Založ si blog

Odsúdené – kto preberie nadvládu?

 

Odsúdené

2.séria

 

odsúdené

Kto preberie nadvládu?

 

Už dnes večer sa končí 2.séria!

 

Po viac ako 3 mesiacoch vysielania sa už dnes o 21.15 uzavrie aj 2.séria Odsúdených a uzavrie sa aj prvý rok tohoto seriálu.

V prvom rade treba povedať, že seriál má veľa priaznivcov, no aj veľa neprajníkov, ale tak či onak, seriál je niečím iným, čo na slovenských, stojatých vodách ešte nevideli. Osobne si myslím, že seriál priniesol zaujímavé prostredie a s tým súvisiace zápletky a dejové línie, zaujímavé dialógy, ktoré sú celkom uveriteľné, no dnes sa všetko uzavrie a brány väznice zostanú na celé leto zavreté.

Odsúdené sa však vrátia v 3.sérii, no nastane zmena.

Televízia JOJ už dlhšiu dobu deklaruje, že pre veľkú naplnenosť jej jesennej štruktúry sa Odsúdené budú vysielať iba raz do týždňa a to v stredu. Počet častí by mal zostať nezmenený.

Dnešná časť však prinesie mnohé udalosti. Dej sa začína v sprchách, kde psychicky zdeptaná Brenda sa rozhodla obesiť, len aby unikla z područia Gity Malecovej. Grófka ju však nájde a pokúša sa ju oživiť. Grófka si uvedomuje, že Brendu nemôže stratiť, lebo to môže byť jej jediný spojenec a či chce alebo nie, má ju dokonca rada. Oživovanie je úspešné a Brenda sa preberá. No bojí sa o svoj život. Medzitým Malecová chce už definitívne prebrať nadvládu, núti Lešiakovú, aby už konečne namiešala nejaké drogy. Lešiaková Gite ustúpi na namieša „oblbovák“, ktorý hneď musí aj vyskúšať na sebe. Gita teraz stojí ešte pred posledným rozhodnutím. Musí nejakým spôsobom odstrániť Grófku, ktorú považuje za poslednú prekážku…

Zbrane neskladá ani Grófka, chce získať späť svoje stratené postavenie a rozbehnúť svoj obchod so zakázanymi látkami vo väznici. Schyľuje sa tak k skrytému súboju medzi Malecovou a Grófkou, ktorá z nich nakoniec získa nadvládu?

V nemocnici netrpezlivo čaká Eva na výsledky testov, či je vhodná darkyňa pre svojho syna Filipa. Prichádza aj Roman, ktorý chce aspoň niečo dobré spraviť a chce to byť práve on, kto Filipovi daruje obličku. Eva to však odmieta, nechce mať už s ním nič spoločné a chce raz začať nový život, takto však Filip by bol otcovi zaviazaný na celý život. No pod tlakom okolností Eva neskôr súhlasí, že ak bude Roman vhodnejší darca, tak ustúpi…

Nevadu čaká rozhodujúci krok pred podmienečným prepustením, zasadne komisia, ktorá rozhodne, či ju prepustia, všetko však záleží na Nevade ako sa zachová voči komisii.

Na konci budeme svedkami svadby medzi Magorkou a jej ukrajinským priateľom. Vezme si ho Magorka nakoniec a tak získa tak Ukrajinec naše občianstvo výmenou za 40 000 euro? Alebo Magorka utečie „spred oltára“?

Všetky odpovede sa dozvieme už dnes večer!

 

http://www.youtube.com/watch?v=f9eYF9XS-ng

 

 

: : : blog o seriáloch : : :

  váš svet seriálov

 

blogoserialoch@gmail.com

 

 

Once Upon a Time – prinesie kontroverzný záver kontroverzný začiatok?

26.05.2017

Dokáže upadajúci rozprávkový seriál zachrániť nový príbeh? Šiesta séria Once Upon a Time (Kde bolo, tam bolo) má svoj kontroverzný záver za sebou. Televízia ABC v polovici mája odvysielala viac »

Legends of Tomorrow – porušili svoju prísahu, nevedomky zmenili celý svet

22.05.2017

Legendy zajtrajška majú za sebou druhú sériu a potvrdenú tretiu. Otázna je kvalita seriálu. Superhrdinská tímovka Legends of Tomorrow z dielne DC Comics sa dočká aj tretej série na obrazovkách viac »

New Girl – bublina praskla! Je šanca spraviť ešte lepší koniec, ako ten pôvodný

16.05.2017

Záver šiestej série mohol byť koncom seriálu. Teraz je všetko inak! Začiatkom apríla ukončila televízia FOX vysielanie 6.série svojho sitcomu New Girl a až v polovici mája bolo jasné, či viac »

Afganistan, taliban

Pri útoku Talibanu na základňu pri Kandahári zahynulo 15 vojakov

26.05.2017 21:31

Pätnásť afganských vojakov bolo zabitých pri novom útoku bojovníkov hnutia Taliban v juhoafganskej provincii Kandahár. Pri následných bojoch prišlo o život 20 príslušníkov Talibanu.

GLOBSEC 2017

Svet zažíva ťažké časy. Čo na to Globsec?

26.05.2017 19:02

Snaha nájsť odpoveď na to, kam tento svet smeruje a čo s ním. Je to úloha pre tradičnú konferenciu Globsec, ktorá sa v piatok začala v Bratislave a potrvá do nedele.

Václav Mika

Manažéri v RTVS majú rozprávkové platy

26.05.2017 18:48

Niektorí vysokí manažéri RTVS brali až osemtisícové platy, teda oveľa vyššie ako napríklad predseda parlamentu či premiér. Vyplýva to z uniknutých dokumentov, ktoré sa v piatok dostali do médií.

Donald Trump, G7

Štáty G7 sa dohodli na spoločnom boji proti terorizmu, rozpory ohľadne klimatickej dohody pretrvávajú

26.05.2017 17:59, aktualizované: 20:59

Ako urobiť sedmičku opäť veľkou? Nájsť v tom zhodu nie je ľahké. Z lídrov, ktorí sa v piatok zišli na summite skupiny G7, sú štyria nováčikovia.

Radovan Vávra

Najaktuálnejšie informácie o vybraných amerických seriáloch na jednom mieste! Sledujte Blog o seriáloch na Facebooku, Twitteri, Google +, Linkedine, Instagrame! (Autor je online editor spravodajstva na pravda.sk)

Štatistiky blogu

Počet článkov: 372
Celková čítanosť: 897856x
Priemerná čítanosť článkov: 2414x

Autor blogu