Založ si blog

Odsúdené – kto preberie nadvládu?

 

Odsúdené

2.séria

 

odsúdené

Kto preberie nadvládu?

 

Už dnes večer sa končí 2.séria!

 

Po viac ako 3 mesiacoch vysielania sa už dnes o 21.15 uzavrie aj 2.séria Odsúdených a uzavrie sa aj prvý rok tohoto seriálu.

V prvom rade treba povedať, že seriál má veľa priaznivcov, no aj veľa neprajníkov, ale tak či onak, seriál je niečím iným, čo na slovenských, stojatých vodách ešte nevideli. Osobne si myslím, že seriál priniesol zaujímavé prostredie a s tým súvisiace zápletky a dejové línie, zaujímavé dialógy, ktoré sú celkom uveriteľné, no dnes sa všetko uzavrie a brány väznice zostanú na celé leto zavreté.

Odsúdené sa však vrátia v 3.sérii, no nastane zmena.

Televízia JOJ už dlhšiu dobu deklaruje, že pre veľkú naplnenosť jej jesennej štruktúry sa Odsúdené budú vysielať iba raz do týždňa a to v stredu. Počet častí by mal zostať nezmenený.

Dnešná časť však prinesie mnohé udalosti. Dej sa začína v sprchách, kde psychicky zdeptaná Brenda sa rozhodla obesiť, len aby unikla z područia Gity Malecovej. Grófka ju však nájde a pokúša sa ju oživiť. Grófka si uvedomuje, že Brendu nemôže stratiť, lebo to môže byť jej jediný spojenec a či chce alebo nie, má ju dokonca rada. Oživovanie je úspešné a Brenda sa preberá. No bojí sa o svoj život. Medzitým Malecová chce už definitívne prebrať nadvládu, núti Lešiakovú, aby už konečne namiešala nejaké drogy. Lešiaková Gite ustúpi na namieša „oblbovák“, ktorý hneď musí aj vyskúšať na sebe. Gita teraz stojí ešte pred posledným rozhodnutím. Musí nejakým spôsobom odstrániť Grófku, ktorú považuje za poslednú prekážku…

Zbrane neskladá ani Grófka, chce získať späť svoje stratené postavenie a rozbehnúť svoj obchod so zakázanymi látkami vo väznici. Schyľuje sa tak k skrytému súboju medzi Malecovou a Grófkou, ktorá z nich nakoniec získa nadvládu?

V nemocnici netrpezlivo čaká Eva na výsledky testov, či je vhodná darkyňa pre svojho syna Filipa. Prichádza aj Roman, ktorý chce aspoň niečo dobré spraviť a chce to byť práve on, kto Filipovi daruje obličku. Eva to však odmieta, nechce mať už s ním nič spoločné a chce raz začať nový život, takto však Filip by bol otcovi zaviazaný na celý život. No pod tlakom okolností Eva neskôr súhlasí, že ak bude Roman vhodnejší darca, tak ustúpi…

Nevadu čaká rozhodujúci krok pred podmienečným prepustením, zasadne komisia, ktorá rozhodne, či ju prepustia, všetko však záleží na Nevade ako sa zachová voči komisii.

Na konci budeme svedkami svadby medzi Magorkou a jej ukrajinským priateľom. Vezme si ho Magorka nakoniec a tak získa tak Ukrajinec naše občianstvo výmenou za 40 000 euro? Alebo Magorka utečie „spred oltára“?

Všetky odpovede sa dozvieme už dnes večer!

 

http://www.youtube.com/watch?v=f9eYF9XS-ng

 

 

: : : blog o seriáloch : : :

  váš svet seriálov

 

blogoserialoch@gmail.com

 

 

The Originals – porazení “neporaziteľní” znova zabojujú o svoju nesmrteľnosť!

17.03.2017

Rodina Pôvodných upírov vstáva z mŕtvych a predvedie sa v 4.sérii! Po viac ako desiatich mesiacoch sa v piatok vracia do vysielania posledný mohykán medzi upírskymi seriálmi - The Originals, viac »

This is Us – pravda o rodinných kostlivcoch môže byť krutá!

14.03.2017

Najúspešnejšia novinka tejto sezóny prichádza s veľkým finále 1.série! Úvodný rok vysielania megaúspešnej novinky televízie NBC This is Us sa už v utorok večer uzavrie veľkým a emotívnym viac »

The Vampire Diaries – každý sa dočkal vykúpenia zo svojich hriechov!

13.03.2017

Mal seriál (ne)dostatočný koniec? Piatok, desiaty marec sa natrvalo zapíše hrubými písmenami do seriálovej histórie. V tento deň sa na obrazovkách televízie The CW s divákmi rozlúčil kultový viac »

Basketbalový klub Petržalka

Basketbalový klub Petržalka

23.03.2017 00:26

BK Petržalka - OZ, cieľom klubu je viesť deti a mládež k pravidelnému športu. Máme cca 60 dievčat, vek 8-16 rokov v mládežníckych družstvách a prípravkách v Petržalke

Tobias Ellwood

Londýn má nového hrdinu. Britský politik zachraňoval zraneného policajta

22.03.2017 21:32

Britský tajomník pre záležitosti Blízkeho východu Tobias Ellwood zasahoval pri záchrane zraneného policajta.

Rex Tillerson

USA vyzvali spojencov na zintenzívnenie boja proti IS

22.03.2017 21:17

Tillerson vyzval členov medzinárodnej koalície, ktorá bojuje proti IS na území Iraku a Sýrie, aby vo vyššej miere prispeli k úsiliu o porazenie tejto skupiny.

Útok v Londýne,

Svet reaguje na útok v Londýne: Terorizmus je absolútne zlo

22.03.2017 20:04

Poprední svetoví politici vyjadrili, po zrejmom teroristickom útoku v Londýne, Británii podporu a solidaritu.

Radovan Vávra

Najaktuálnejšie informácie o vybraných amerických seriáloch na jednom mieste! Sledujte Blog o seriáloch na Facebooku, Twitteri, Google +, Linkedine, Instagrame! (Autor je online editorom spravodajstva na pravda.sk)

Štatistiky blogu

Počet článkov: 359
Celková čítanosť: 841604x
Priemerná čítanosť článkov: 2344x

Autor blogu