Založ si blog

Odsúdené – kto preberie nadvládu?

 

Odsúdené

2.séria

 

odsúdené

Kto preberie nadvládu?

 

Už dnes večer sa končí 2.séria!

 

Po viac ako 3 mesiacoch vysielania sa už dnes o 21.15 uzavrie aj 2.séria Odsúdených a uzavrie sa aj prvý rok tohoto seriálu.

V prvom rade treba povedať, že seriál má veľa priaznivcov, no aj veľa neprajníkov, ale tak či onak, seriál je niečím iným, čo na slovenských, stojatých vodách ešte nevideli. Osobne si myslím, že seriál priniesol zaujímavé prostredie a s tým súvisiace zápletky a dejové línie, zaujímavé dialógy, ktoré sú celkom uveriteľné, no dnes sa všetko uzavrie a brány väznice zostanú na celé leto zavreté.

Odsúdené sa však vrátia v 3.sérii, no nastane zmena.

Televízia JOJ už dlhšiu dobu deklaruje, že pre veľkú naplnenosť jej jesennej štruktúry sa Odsúdené budú vysielať iba raz do týždňa a to v stredu. Počet častí by mal zostať nezmenený.

Dnešná časť však prinesie mnohé udalosti. Dej sa začína v sprchách, kde psychicky zdeptaná Brenda sa rozhodla obesiť, len aby unikla z područia Gity Malecovej. Grófka ju však nájde a pokúša sa ju oživiť. Grófka si uvedomuje, že Brendu nemôže stratiť, lebo to môže byť jej jediný spojenec a či chce alebo nie, má ju dokonca rada. Oživovanie je úspešné a Brenda sa preberá. No bojí sa o svoj život. Medzitým Malecová chce už definitívne prebrať nadvládu, núti Lešiakovú, aby už konečne namiešala nejaké drogy. Lešiaková Gite ustúpi na namieša „oblbovák“, ktorý hneď musí aj vyskúšať na sebe. Gita teraz stojí ešte pred posledným rozhodnutím. Musí nejakým spôsobom odstrániť Grófku, ktorú považuje za poslednú prekážku…

Zbrane neskladá ani Grófka, chce získať späť svoje stratené postavenie a rozbehnúť svoj obchod so zakázanymi látkami vo väznici. Schyľuje sa tak k skrytému súboju medzi Malecovou a Grófkou, ktorá z nich nakoniec získa nadvládu?

V nemocnici netrpezlivo čaká Eva na výsledky testov, či je vhodná darkyňa pre svojho syna Filipa. Prichádza aj Roman, ktorý chce aspoň niečo dobré spraviť a chce to byť práve on, kto Filipovi daruje obličku. Eva to však odmieta, nechce mať už s ním nič spoločné a chce raz začať nový život, takto však Filip by bol otcovi zaviazaný na celý život. No pod tlakom okolností Eva neskôr súhlasí, že ak bude Roman vhodnejší darca, tak ustúpi…

Nevadu čaká rozhodujúci krok pred podmienečným prepustením, zasadne komisia, ktorá rozhodne, či ju prepustia, všetko však záleží na Nevade ako sa zachová voči komisii.

Na konci budeme svedkami svadby medzi Magorkou a jej ukrajinským priateľom. Vezme si ho Magorka nakoniec a tak získa tak Ukrajinec naše občianstvo výmenou za 40 000 euro? Alebo Magorka utečie „spred oltára“?

Všetky odpovede sa dozvieme už dnes večer!

 

http://www.youtube.com/watch?v=f9eYF9XS-ng

 

 

: : : blog o seriáloch : : :

  váš svet seriálov

 

blogoserialoch@gmail.com

 

 

Grey´s Anatomy – poslednou záchranou bolo oneskorené ospravedlnenie. . .

16.02.2017

Najúspešnejšia lekárska dráma sa dočká aj 14.série! Televízia ABC podobne ako minulý rok z najnovších sérií počas jesene odvysielala len jednociferný počet epizód z Grey´s Anatomy. Zatiaľ, viac »

Doubt – spravodlivosť, lásku, vinu, pravdu. Všetko možno spochybniť!

15.02.2017

Podarí sa Katherine Heigl návrat do sveta seriálov na druhý pokus? Seriálov o právnikoch nikdy nie je dosť. Zrejme to si povedala aj najsledovanejšia televízia v Spojených štátoch CBS a v utorok viac »

Bones – kto koho skôr dobehne? Vrah spravodlivosť alebo spravodlivosť vraha?

14.02.2017

Záverečná séria má za sebou prvú polovicu. Aká je rozlúčka s Bones? Od začiatku januára ponúka televízia FOX divákom záverečnú 12.sériu Bones (Kosti), ktorá má momentálne za sebou viac »

zemetrasenie, seizmológ,

Panamu zasiahlo zemetrasenie, v metropole sa triasli mrakodrapy

20.02.2017 22:18

Silno pociťované zemetrasenie otriasalo mrakodrapmi v hlavnom meste Panamy a vynútilo si evakuáciu niektorých budov.

Herbert Raymond McMaster

Trump si za bezpečnostného poradcu vybral generála McMastera

20.02.2017 21:35

Americký prezident Donald Trump si ako nového poradcu pre národnú bezpečnosť vybral generála Herberta Raymonda McMastera.

Marián Tkáč

Matica sa podpísala pod škandalózne video

20.02.2017 20:00

Ustanovizeň, ktorá by mala budovať povedomie národa, namiesto toho pustila na verejnosť video, z ktorého cítiť obhajobu fašistického Slovenského štátu.

vitalij čurkin

Zomrel ruský veľvyslanec pri OSN Vitalij Čurkin

20.02.2017 19:10, aktualizované: 20:50

Vo veku 64 rokov v New Yorku náhle zomrel dlhoročný veľvyslanec Ruska pri OSN Vitalij Čurkin.

Radovan Vávra

Najaktuálnejšie informácie o vybraných amerických seriáloch na jednom mieste! Sledujte Blog o seriáloch na Facebooku, Twitteri, Google +, Linkedine, Instagrame!

Štatistiky blogu

Počet článkov: 352
Celková čítanosť: 820838x
Priemerná čítanosť článkov: 2332x

Autor blogu