Založ si blog

Bones – spoznáme tvár nájomného vraha!

Bones

Season 6

 

bones na blog

Poznáme tvár nájomného vraha!

 

Kto sa stane jeho obeťou?

 

Takisto ako som spomínal už včera v článku o Dr. Housovi, tak aj seriál Bones (Kosti) mali vysielaciu prestávku kvôli baseballu, súboje medzi tímami sa skončili a tak televízia FOX sa rozhodla, že novú premiérovú časť Kostí uvedie už minulý týždeň. Kto by si myslel, že prestávka oslabila seriál, tak sa veľmi mýli, seriál má očividne veľmi verných divákov aj v zámorí a diváci netrpezlivo očakávali návrať Bootha a Brennanovej. Ostatnú časť seriálu minulý týždeň si nenechalo ujsť takmer 10 miliónov divákov v premiére, čo zodpovedá číslam sledovanosti spred prestávky. Je teda jasné, že ani dlhšia prestávka vo vysielaní neotrasie fanúšikovskou základňou.

Tento štvrtok taktiež seriál pokračuje premiérovou časťou, čaká nás v poradí už 6.časť 6.série s názvom The Shallow in the Deep. V tejto časti si pre nás tvorcovia opäť prichystali veľmi zaujímavý prípad, ktorý nás zavedie 150 rokov do minulosti, no čo by nikto nečakal, minulosť sa prepojí so súčasnosťou. Príbeh sa začne na pláži, kde oceán vyplaví na pevninu zbytky a trosky lode, ktorá sa potopila pred 150 rokmi. Dr. Brennanová je privolaná k prípadu, aby identifikovala aj pozostatky pôvodnej posádky, ktoré boli vyplavené tiež, aby mohli byť pozostatky dôstojne uložené k večnému odpočinku. Doktorku však zaujme fakt, že aj po takej dobe nachádza veľmi slušne zachované pozostatky človeka, je jej hneď podozrivé, že ich ryby nezožrali a Temperance má ako vždy pravdu. Pri podrobnejšom skúmaní totiž zistí, že pozostatky určite nepatria do dávnej minulosti, ale patria osobe, ktorá je už istú dobu nezvestná.

Do vyšetrovania sa zapojí aj agent Booth a spolu s Brennanovou sa ocitnú na palube výletnej lode, ktorú obeť tesne pred smrťou navštívila. Je to však zaujímavá plavba, loď je plná starších slobodných žien…

Pri vyšetrovaní Cam zistí zaujímavé prepojenie so starou loďou, dá sa predpokladať, že jej predkovia vďaka tejto lodi sa dostali do Ameriky a Sweets chce mať konečne plnohodnotný a tradičný vzťah k Daisy, čo sa mu stále nedarí…

Pozrite si trailer k tohtotýždňovej časti!

http://www.youtube.com/watch?v=s49ceF0eSVw

 

Blog o seriáloch ukáže svoju tvár, ukážete ju aj vy?

 

: : : blog o seriáloch : : : váš seriálový svet je už na facebooku!

 

Chcete mať všetky seriálové informácie o kúsok bližšie k sebe?

Nechcete prísť o žiadnu seriálovú novinku?

Chcete lepšie komunikovať s autorom blogu?

Chcete sa podeliť o svoje návrhy, prípadne chcete navrhnúť autorovi seriál, o ktorom by mohol písať?

Budem rád, ak sa pridáte a spoločne tak vytvoríme novú, jednoduchšiu formu komunikácie!

 

Tak neváhajte a pridajte sa na facebook!

 

http://www.facebook.com/pages/-blog-o-serialoch-/112411525486006?v=photos#!/pages/-blog-o-serialoch-/112411525486006?v=wall

 

 

Trvalý odkaz na facebook nájdete už aj v linkoch!

 

Skôr ako začnem písať o veľmi zaujímavých informáciach zo zákulisia, pozrime sa ešte, čo nás čaká v nasledujúcej časti po The Shallow in the Deep. 7.časť 6.série má názov The Babe in the Bar a televízia FOX ju odvysiela už 18.novembra. Booth a Brennanová sa ocitnú v bare, kde nájdu pozostatky mladej striptérky. Ide však o to, že bol čokoládový bar a mŕtvola strávila nejakú dobu ponorená v čokoláde! Takže nás nečaká žiadne sladké prekvapenie…

Majiteľ baru však odhaľuje veľmi pestrú minulosť mladého dievčaťa a motívov na jej vraždu má zrazu omnoho viac ľudí ako si všetci mysleli…

Booth a Brennanová teda rýchlo musia odhaliť vraha, aby rodina dostala všetky odpovede na nezodpovedané otázky.

Medzitým Cam má konflikt so svojou dcérou, ktorá aj napriek nesúhlasu Cam si vybrala univerzitu, na ktorú chce ísť študovať. Cam si však myslí, že má naviac a že nemusí ísť na podradnú univerzitu z jej pohľadu. Nechá teda dcére voľné pole pôsobnosti, aby si sama utvorila budúcnosť?

Hodginsa už nebaví naďalej tajiť Angelino tehotenstvo a tak sa rozhodne usporiadať párty, na ktorej túto radostnú novinku oznámi všetkým členom tímu a priateľom. Netuší však, že už všetci dávno vedia, že Angela je tehotná a že to nie je žiadne prekvapenie…

A na záver článku sa poďme ešte povenovať spomínaným informáciam zo zákulisia, mnohých z vás, ktorí majú možnosť sledovať akýmkoľvek spôsobom 6.sériu už asi pomaly, ale iste začína vadiť Hannah – nová priateľka Bootha. Ona je totiž dôvod, prečo sa stále Brennanová neodhodlala povedať Boothovi o svojich citoch, ktoré k nemu prechováva. Postava Hannah bola plánovaná na 5 častí, zatiaľ sa objavila v štyroch častiach a jej účinkovanie je naplánované ešte aj epizódu s poradovým číslom 9, znamená to, že v decembri, kedy bude táto epizóda odvysielaná, tak sa konečne rozlúčime s Hannah?

Tieto úvahy o odchode Hannah sa objavili po tom, ako tvorcovia oznámili, že konečne si vybrali predstaviteľa tajomného snipera z Boothovej minulosti, ktorý ešte v seriáli bude mať nezmazateľnú stopu, keďže niektorá z postáv zomrie jeho rukou. Tiež sa nám zúžil zoznam možných obetí. Medzi nimi je aj Hannah, na ňu si tipuje asi najviac fanúšikov seriálu, no tvorcovia k jej menu pripojili aj celý zoznam stážistov. Bude obeťou niekto zo stážistov? Napríklad Wendel, prípadne Arastoo, Caroline, Colin, Vincent, no je tu možnosť, že zomrie aj Swetsova priateľka Daisy.

Ak ste zvedaví, kto nakoniec stvárni hlavného nepriaeteľa tejto série, tak vedzte, že to bude herec Arnold Vosloo, herec, ktorý stvárnil múmiu Imhothepa v rovnomennej sérii Múmia. Tvorcovia si naozaj vybrali dobre, keďže Arnold hádam stvárnil iba negatívne postavy, čo mu naozaj ide bravúrne. Jeho postava snipera sa volá Jacob Ripkin Broadsky a má isté nevyriešené veci z minulosti práve s Boothom. Isté je, že Jacob sa v seriáli zdrží minimálne na 3 epizódy, kedy odstráni jednu z postáv. No jeho účinkovanie sa môže pokojne rozšíriť, všetko bude záležať aj odozvy divákov.

 

: : : blog o seriáloch : : :

 váš svet seriálov

 

blogoserialoch@gmail.com

The Flash – budúcnosť sa chce stať, niet pred ňou úniku

25.07.2017

Tretia séria bola kvalitatívne najlepšia, sledovanosť po prvýkrát klesla! Keď pred tromi rokmi vtrhol na televízne obrazovky The CW najrýchlejší človek na svete – The Flash, razom sa z neho viac »

The Originals – krvilačných nič neporazí. Dokázali sa vyhnúť svojmu koncu

18.07.2017

Upírska epocha sa nekončí. Pôvodní upíri zabojovali o svoje prežitie a dočkajú sa 5.série! Nad upírmi sa v posledných mesiacoch poriadne zmrákalo a už sa zdalo, že sa po takmer dekáde upírskej viac »

Supergirl – niekedy je menej hrdinov viac

12.07.2017

Dievča z ocele prežilo presuny medzi stanicami a má jasnú budúcnosť! Štvrtý superhrdinský seriál televízie The CW Supergirl má za sebou naozaj perný rok. Presne pred rokom jeho osud nebol viac »

voda

Cena vodného a stočného na strednom Slovensku rastie

27.07.2017 17:27

Ceny vodného a stočného na strednom Slovensku rastú. Podľa SaS za to môže zasahovanie Roberta Fica do regulácie, podľa ÚRSO zvýšené náklady.

Jeff Bezos, Amazon

Bill Gates už nie je najbohatším človekom sveta, nahradil ho zakladateľ Amazonu Bezos

27.07.2017 17:20

Zakladateľ internetového obchodu Amazon Jeff Bezos sa stal najbohatším človekom sveta.

Theresa Mayová

Brexit a možné clá Britániu prudko spomalia

27.07.2017 16:00

Britov čakajú po brexite roky prudkého spomalenia ekonomiky. Ekonomický dosah pocítia aj Európania, najmä ak sa po brexite opätovne zavedú clá na tovary.

Samsung, Q7, QLED

Samsung vykázal rekordný zisk

27.07.2017 15:20

Samsung za apríl až jún vykázal rekordný zisk. Boom v odvetví pamäťových čipov prispel k rastu čistého zisku juhokórejskej firmy na 9,7 miliardy USD.

Radovan Vávra

Najaktuálnejšie informácie o vybraných amerických seriáloch na jednom mieste! Sledujte Blog o seriáloch na Facebooku, Twitteri, Google +, Linkedine, Instagrame! (Autor je online editor spravodajstva na pravda.sk)

Štatistiky blogu

Počet článkov: 382
Celková čítanosť: 946339x
Priemerná čítanosť článkov: 2477x

Autor blogu