Založ si blog

Desperate Housewives – kto potrebuje psychiatra?

DESPERATE

HOUSEWIVES

 

S E A S O N  7

 

 

zúfalký na blog

 

Kto potrebuje psychiatra?

 

Už dnes večer si nenechajte ujsť premiéru novej časti 7.série!

 

Staňte sa fanúšikom blogu o seriáloch a majte všetky informácie o seriáloch bližšie k sebe!

http://www.facebook.com/profile.php?id=1239889256#!/pages/-blog-o-serialoch-/112411525486006

 

Nové časti, ktoré spustila televízia ABC hneď po novom roku sú zatiaľ naozaj vydarené, plné vtipných, ale aj nečakaných momentov. Na nový príbeh sa môžete tešiť aj dnes večer, čaká nás už 13.časť 7.série s názvom I´m Still Here.

V poslednej časti pred Vianocami na Wisteria Lane vypukla vzbura proti otvoreniu domu, kde by mali bývať bývalí trestanci. Za všetkým stál Paul Young, ktorý tak zavŕšil plán pomsty všetkým susedom, ktorí ho pred rokmi odsúdili za jeho činy. Netušil však, že sám utrpí vážne zranenie. Niekto ho totiž postrelil, no vyšetrovanie nie je jednoduché, keďže nikto na ulici sa netají tým, že nemajú radi Paula a teda polícia musí vyšetriť mnoho motívov, neskôr vyšlo najavo, že všetci majú alibi. Kto ho teda postrelil?

Do podozrenia sa dostáva Paulova žena Beth, ktorá to však nespravila, ale polícia zistila, kto vlastne Beth je a túto skutočnosť oznámili aj Paulovi. Po prvýkrát po dlhej dobe bol Paul šokovaný, keď zistil, že Beth je dcérou Felicie Tillman, ženy, vďaka ktorej roky sedel za mrežami za jej vraždu a pritom Felicia celé tie roky žila spokojným životom, že jej plán ako sa pomstiť Paulovi vyšiel. Keď Feliciu chytila polícia pri bežnej cestnej kontrole, tak sa Paul dostal von a Felicia musela vymyslieť nový plán. Neváhala však použiť svoju naivnú dcéru Beth, ktorá splní matke každé prianie a tak sa Beth vtrela Paulovi do priazne a časom sa vzali a prisťahovali sa na Wisteria Lane, kde chcel Paul uskutočniť svoj plán. Beth sa však medzičasom do Paula zamilovala a už nechce spolupracovať s matkou. Paul po tom ako zistil pravú identitu svojej ženy si uvedomil, že Felicia sa nezastaví pred ničím a nevie, čo má od Beth čakať, keďže aj on k nej niečo cíti…

V ostatnej časti sme sa dozvedeli šokujúcu informáciu. Paulov syn Zack, ktorý otca zo srdca nenávidí, za to, že pred rokmi zničil celú rodinu a je pravdepodobne aj vrahom. Je veľmi pravdepodobné, že práve on postrelil svojho otca. Zack má svoj plán, po dlhej dobe sa nenápadne vrátil na Wisteria Lane a začal mapovať pomery na ulici, zdá sa, že má svoj plán ako odstrániť svojho otca, prípadne aj niekoho iného. Táto zápletka dokonale zapadá do dejovej línie, ktorú nám naznačili tvorcovia ešte pred Vianocami, že jedna z hlavných postáv by mala zomrieť a zdá sa, že to bude ma súvis práve so Zackom. Zabije niekoho?

Ťažké zdravotné následky nesie aj Susan Mayer, po tom ako ju pri vzbure takmer ušlapali, musela si od lekárov vypočuť šokujúcu správu. Budú jej musieť transplantovať obličku, keďže jej fungovala iba jedna a tá pri ušlapaní zaznamenala významné poškodenie. Susan teda je zaradené na zoznam príjemcov orgánov a musí každých 48 hodín chodiť na dialýzu. Do mesta sa vrátila aj dcéra Julie, aby pomohla mame a darovala jej obličku, no neboli v zhode a tak Julie aj napriek nesúhlasu matky zavolala babke. Susan nebola vôbec nadšená, že vidí svoju matku, ktorá celý život myslela len na seba a zdá sa,že sa nezmenila, keďže odmietla darovať dcére obličku. Susan však netušila, že jej matka má rakovinu a obličku jej darovať nemôže a svoju diagnózu nechcela Susan oznámiť preto, aby ju uchránila pred touto zdrvujúcou správou. Susan však v najbližších častiach čaká prekvapenie, keďže sa objaví, pre nás, neznámy darca, ktorý sa rozhodne Susan pomôcť a darovať jej obličku…

Bree sa po vzbure rozhodla posunúť jej vzťah s Keithom na vyššiu úroveň a tak požiadala Keitha, či by sa k nej nenasťahoval, ten s radosťou prijal jej ponuku. Bree však bola v šoku, keď sa nečakane objavil jej bývalý manžel Orson a požiadal ju o odpustenie a poprosil ju, či by sa nemohol vrátiť k nej. Bree však Keitha miluje, no Orsonovi ponúkla možnosť zostať u nej doma, len do doby, kým si nenájde nové bývanie. Orson bol šokovaný z toho ako sa Bree zmenila, no jej rozhodnutie rešpektoval. Bree však netuší, že už čoskoro sa jej vzťah zmení. Už v dnešnej časti totiž Bree zažije šok, keď pri jej dverách sa objaví neznáma žena a bude hľadať práve Keitha, neskôr vysvitne, že má s ním syna, o ktorom Keith nevie a bude chcieť, aby Keith žil s nimi. Bree začne prehodnocovať ich vzťah, uvedomí si, že jeho syn potrebuje otca a ona mu ho nechce odopierať. Bude jej láska ku Keithovi silnejšia alebo nechá Keitha odísť?

Ťažké obdobie má za sebou aj Lynette a Tom Scavovci. Renee už nedokázala ďalej tajiť jej dávny prehrešok, že pred 20 rokmi sa s Tomom vyspala. Bolo to síce v období, kedy sa Tom a Lynette na čas rozišli, no ešte predtým sa stihli zasnúbiť, čo Lynette považovala za zradu, zatiaľ čo ona si liečila zlomené srdce a uvedomila si, že chce s Tomom stráviť zvyšok života, tak on si užíval s jej najlepšou priateľkou. Lynette však Renee aj Tomovi odpustila, predsalen to už bola naozaj dávno a za tie roky jej Tom už x krát ukázal, že k Renee nič necíti, čo sa o Renee povedať nedá. Tá dodnes ľutuje, že si nechala Toma ujsť…

Kľud v dome Scavovcov dlho nevydrží, keďže doňho už dnes večer vtrhne matka Lynette a bude mať veľké novinky. Rozhodla, že na sklonku života sa ešte raz vydá. Lynette je najprv šokovaná a snaží sa to matke vyhovoriť, no ona je neoblomná a nakoniec sa svadba uskutoční a Lynette si uvedomí, že jej matka je konečne šťastná. Štastným ženíchom bude jej spolubývajúci z domu dôchodcov a stvárni ho herec Larry Hagman, herec notoricky známy zo seriálu Dallas, kde stvárnil milovaného, ale aj zatracovaného J.R. Ewinga.

Túto sériu sa tvorcovia rozhodli venovať najväčšiu zápletku najmä rodine Solisovcov. Carlos a Gaby sa musia vyrovnať so skutočnosťou, že sa v pôrodnici stala chyba a vymenili im deti. Túto skutočnosť v poslednej predvianočnej časti zistila aj ich „dcéra“ Juanita a uvedomila, že prítomnosť dievčaťa menom Grace nebola náhodná a že práve ona je biologickou dcérou Carlosa a Gaby. Museli tak narýchlo presvedčiť Juanitu, že aj napriek tejto skutočnosti ju milujú ako vlastnú a nikdy sa jej nevzdajú. Hlavne Gaby sa však musela vyrovnať so stratou Grace, keďže jej „rodičia“ sú v USA nelegálne a tak museli ujsť pred políciou, ktorý by ich deportovala do Mexika a Grace by skončila v detstskom domove. Terapeutička doporučila, aby sa Gaby a Carlos zbavila všetkých predmetov a fotiek, ktoré by im pripomínali Grace, Carlos bol na Gaby veľmi tvrdý v tomto smere, Gaby sa jednoducho nevie zbaviť pocitu, že Grace by mala žiť s nimi, no musia chrániť aj city Juanity. Psychický stav Gaby naruší aj skutočnosť, že ich susedia Bob a Lee si konečne adoptovali vytúženú dcéru a aj tá bude Gaby pripomínať Grace. Gaby si však tajne kúpila bábiku, ktorá sa nápadne podobá na Grace a keď vie, že je sama doma, tak sa celé hodiny pozerá na bábiku a spomína na Grace. Uvedomuje si, že čo robí nie je normálne a že sa upína na bábiku, no nedovolí nikomu, aby jej vzal niekto jej „dcérku“. Všetko vygraduje dnes večer, Gaby a Carlos sa rozhodnú, že si zájdu na dobrú večeru, no zablúdia a zle zaparkujú, čoho si všimne zlodej a tejto situácie využije a prepadne ich. Carlos však netuší, že v aute má Gaby schovanú aj bábiku a Gaby chytí hysterický záchvat, aby zachránila svoju „dcéru“. Carlos si konečne všimne, že bol na Gaby príliš tvrdý a že si neuvedomil, že musí ochrániť nielen city Juanity, ale aj Gaby. Konečne si uvedomí jako Gaby celý čas trpela a musí ísť na terapiu, aby sa z toho dostala…

Pozrite si trailer k dnešnej časti!


 

: : : blog o seriáloch : : :

 váš svet seriálov

 blogoserialoch@gmail.com

 

 

Gotham – smutný pohľad na mesto, ktoré nechce byť vytrhnuté z agónie

13.08.2017

Tretia séria sa skončila s vidinou šialene dobrej 4.série! Gotham počas tretieho roku vysielania zaznamenal veľké míľniky v deji a priniesol na obrazovky jeden z najlepšie spracovaných komiksových viac »

The Originals – tretíkrát koniec neoklamali. Je to začiatok pre niečo úplne nové?

02.08.2017

Pripravuje sa tretí upírsky seriál? Nad upírmi sa v posledných mesiacoch poriadne zmrákalo a už sa zdalo, že sa po takmer dekáde upírskej renesancie ich úspech nelichotivo ukončí pre divácky viac »

The Flash – budúcnosť sa chce stať, niet pred ňou úniku

25.07.2017

Tretia séria bola kvalitatívne najlepšia, sledovanosť po prvýkrát klesla! Keď pred tromi rokmi vtrhol na televízne obrazovky The CW najrýchlejší človek na svete – The Flash, razom sa z neho viac »

Barcelona, útok

Svetoví politici a aj športovci odsúdili útok v Barcelone

17.08.2017 22:07, aktualizované: 18.08.2017 00:16

Pri teroristickom útoku v metropole Katalánska zomrelo najmenej 13 ľudí a viac ako 100 bolo zranených.

fico

Fico: Konal som razantne, ale korektne

17.08.2017 20:00

Premiér Robert Fico je presvedčený, že vládni partneri sú schopní pokračovať ďalej. O situácii v koalícii poskytol exkluzívny rozhovor denníku Pravda.

Smolíková

Povedie ministerstvo školstva Smolíková?

17.08.2017 19:00

Takmer po roku a pol úradovania skladá minister školstva Peter Plavčan (nom. SNS) zbrane. Nohy mu podrazilo pochybné rozdeľovanie eurofondov za 600 miliónov eur.

Peter Kažimír

Kažimír chce viac podporiť nájomné bývanie

17.08.2017 18:00

Ministerstvo financií chce viac podporiť nájomné bývanie ako kupovanie bytov do vlastníctva. Pre mladých mení podporu pri hypotékach.

Radovan Vávra

Najaktuálnejšie informácie o vybraných amerických seriáloch na jednom mieste! Sledujte Blog o seriáloch na Facebooku, Twitteri, Google +, Linkedine, Instagrame! (Autor je online editor spravodajstva na pravda.sk)

Štatistiky blogu

Počet článkov: 384
Celková čítanosť: 960216x
Priemerná čítanosť článkov: 2501x

Autor blogu