Založ si blog

Desperate Housewives – prečo sa rozhodla zastreliť?

DESPERATE

HOUSEWIVES

 

S E A S O N 7

 

zúfalky na blog 

Prečo sa rozhodla zastreliť?

 

Už túto nedeľu si nenechajte ujsť premiéru novej časti 7.série!

 

Staňte sa fanúšikom blogu o seriáloch a majte všetky informácie o seriáloch bližšie k sebe!

http://www.facebook.com/profile.php?id=1239889256#!/pages/-blog-o-serialoch-/112411525486006

 

Už je to nejaký čas, čo sme sa v článku pozreli na novinky, ktoré sa zas ostatný čas stali na Wisteria Lane, dnes to napravím, keďže sa môžete tešiť na novú premiérovú časť 7.sériu už túto nedeľu. Televízia ABC pokračuje v premiérovaní nových epizód, čaká nás už 16.časť 7.série s názvom Searching, čaká nás naozaj šokujúca epizóda, zdá sa, že jedna zo zúfalých manželiek si vezme život! Ktorá to bude?

Pozrite si trailer k tohtotýždňovej epizóde!


Zdá sa, že história sa bude opakovať, po tom ako na začiatku seriálu si vzala život Mary Alice Young, tak o niekoľko rokov neskôr si podobným spôsobom vezme život iná žena. Najhorúcejšou kanditátkou je Beth Young. Je to druhá žena Paula Younga, ktorý má veľmi smutný život, ako nám 7.série ukázala. Mali sme možnosť vidieť, aký Paul naozaj je. Nie je žiadny pomstychtivý človek, je iba neistý a neverí sám sebe a je presvedčený, že ho nikto nemôže milovať. O tejto skutočnosti ho presvedčil aj jeho syn Zach, ktorého odviezol na odvykaciu kúru, keďže je ťažký narkoman a Zach mu neváhal počas cesty jasne povedať ako ho celý život nenávidel a že už nikdy nebude šťastný, lebo vo svojej podstate je hnusný človek. Paulovi sa všetko zosypalo na hlavu, všetci susedia ho nenávidia a navyše po tom ako sa dozvedel pravdu o svojej žene Beth, že mu celé mesiace klamala sa mu tento postoj k životu iba potvrdil. Škoda len je, že Beth neverí, že ho naozaj miluje a že už nespolupracuje so svojou matkou Feliciou na pomste, ktorú mu preňho prichystala. Beth je stále ľahko manipulovateľná a veľmi citlivá, myslela si, že u Paula nájde lásku, ktorú celý život nedostávala, no nestalo sa tak. Paul ju vyhodil na ulicu aj s jej zbraňou a Beth nemá kam ísť. Jej predstava o šťastnom živote sa definitívne rozpadla. Prinúti ju táto skutočnosť spraviť tento zúfalý krok a odíde z tohoto sveta presne tak isto ako prvá Paulova žena? Je naozaj Paul prekliaty?

Tvorcovia seriálu už dlhšie deklarovali, že počas tejto série zomrie jedna z postáv a zdá sa, že tohtotýždňová epizóda bude tá, o ktorej hovorili.

Je tu však možnosť, že si tvorcovia pripravili väčší šok. Ďalšou kandidátkou je Susan Mayer. Jej lekár jej totiž oznámi, že jej poškodená oblička prestáva fungovať a že nutne potrebuje transplantáciu inak jej život bude vážne ohrozený. Susan je už veľmi unavená aj z dialýz a starosti o celú rodinu, tento zdravotný problém jej uberá zo síl. Mike sa ju snaží všemožne podporiť a rozveseliť a preto sa rozhodne, že je čas, aby si spravili malý výlet do prírody a tam dozvie, čo Susan trápi…Bude to práve ona, ktorá sa rozhodne pre tento zúfalý krok?

 

Nový seriál prichádza na blog o seriáloch!

Dáte mu šancu?

BODY OF PROOF

 

Od 29.marca!

 

Medzitým v nemocnici personál zažíva klasický deň, keď prichádza cudzia žena s jedným želaním. Chcela by darovať svoju obličku, keď ju však odmietnu, zastrelí sa! Kto je táto žena? Prečo to spravila? Bude sa zhodovať s krvnou skupinou Susan a tak skončí sa jej trápenie?

Bree prežíva ťažké obdobie. Definitívne sa rozišla s Keithom, nechcela byť prekážkou, aby spoznal svojho syna, ktorý žije v Los Angeles. Musela tak spraviť veľkú obetu, aby nebrala synovi otca, netuší však, že väčší problém ju čaká v rodine. Ako neskôr zistí, jej syn Andrew začal piť a svoju závislosť už nezvláda. Z posledných síl musí teda zachrániť svojho syna, s ktorým mala vždy komplikovaný vzťah, podarí sa jej ho dostať na sedenia anonymných alkoholikov, no Andrew si nechce priznať, že má významný problém a snaží sa všemožne dostať z tejto terapie…Všetko vygraduje už 18.časti, keď sa rozhodne Bree vziať syna na horskú chatu, pripoja sa k nim aj Gaby a Carlos Solis, ktorí majú za sebou tiež ťažké obdobie, Bree však netuší, že tento pobyt sa zmení na horor, výjde totiž najavo, že Andrew je zodpovedný za smrť Carlosovej matky…

Ako som už spomínal, Solisovci majú za sebou komplikované obdobie, no zdá sa, že všetko už smeruje k lepšiemu, Gaby chodí pravidelne na terapiu, ktorá jej významne pomáha sa vyrovnať s tým, že im v nemocnici vymenili deti a teraz ich biologická dcéra sa musí schovávať niekde v Texase so „svojimi“ rodičmi, ktorí žijú v USA nelegálne. Gaby si vytvorila puto k bábike, ktorá sa podobala na ich dcéru, no zasiahol Carlos a Gaby musela začať chodiť na terapiu, aj keď sa tomu snažila vyhnúť spôsobom sebe vlastným. Terapeutka zistila, že Gaby trápia aj iný démoni z minulosti, teda hlavne jeden démon – otčim, ktorý ju v mladosti zneužil a ona na základe toho sa stala modelkou po tom ako utiekla z domu. Terapeutka odporučila Gaby, aby sa do svojho rodnému mestečka vrátila a postavila sa na jeho hrob a povedala svoje pocity a to by jej malo významne pomôcť. Carlos teda zobral Gaby do jej rodného mesta, Gaby nebola nadšená,že sa musí vrátiť do tej diery, z ktorej pochádza, no po zistení, že aj po tých rokoch je tam obrovská celebrita, že ju celé mesto uznáva sa jej pobyť značne spríjemnil. Vyriešila aj svojho démona, stretla sa totiž s mníškou, ktorej sa ako jedinej zverila s tým, čo sa jej stalo, no tá jej neverila, Gaby jej všetko vykričala a sama zistila ako sa jej uľavilo a uzavrela jednu kapitolu života, ktorá ju desila…

Lynette sa musela zmieriť s tým, že jej matka sa vydala pre peniaze za nepríjemného starca, ktorý náhle zomrel a teraz je z nej milionárka. Mala tým pocit, že teraz prinúti Lynette a celú rodinu, keď má peniaze, že k nej budú častejšie chodiť do domova dôchodcov, Lynette jej však vysvetlila, že to tak nebude, aj keď ju majú všetci stále radi, peniaze nebudú to, čím bude každého vydierať…Následne sa s Tomom rozhodla, že ich najstaršie deti sa musia odsťahovať, keďže dvojičky sú nesamostatné a nevedia žiť bez matky. Netušila však, že chlapci sa odsťahujú až tak „ďaleko“…cez ulicu k susede…

V nasledujúcich týždňoch je tu možnosť, že by sa rodinke Scavovcov mohlo lepšie dariť. Tom totiž dostane novú pracovnú ponuku, ktorú však odmietne, s tým sa Lynette nevie zmieriť, peniaze navyše by im zišli a tak s musí presvedčiť Toma,aby ponuku prijal aj za cenu, že bude menej s rodinou…

Postupne ako sa aktuálna séria chýli ku koncu, tak sa dočkáme postupne aj uzavretie deja s Paulom Youngom, zdá sa, že keď nevyšiel plán pomsty prostredníctvom Beth, tak Felicia Tillman bude musieť sama dokázať, že Paul zabil jej sestru. A spraví pre to všetko, keďže už v 17.časti Feliciu pustia z väzenia a svoj plán pomsty je ochotná usktutočniť za každú cenu…

 

 

: : : blog o seriáloch : : :

  váš svet seriálov

 

blogoserialoch@gmail.com

 

 

The Originals – porazení “neporaziteľní” znova zabojujú o svoju nesmrteľnosť!

17.03.2017

Rodina Pôvodných upírov vstáva z mŕtvych a predvedie sa v 4.sérii! Po viac ako desiatich mesiacoch sa v piatok vracia do vysielania posledný mohykán medzi upírskymi seriálmi - The Originals, viac »

This is Us – pravda o rodinných kostlivcoch môže byť krutá!

14.03.2017

Najúspešnejšia novinka tejto sezóny prichádza s veľkým finále 1.série! Úvodný rok vysielania megaúspešnej novinky televízie NBC This is Us sa už v utorok večer uzavrie veľkým a emotívnym viac »

The Vampire Diaries – každý sa dočkal vykúpenia zo svojich hriechov!

13.03.2017

Mal seriál (ne)dostatočný koniec? Piatok, desiaty marec sa natrvalo zapíše hrubými písmenami do seriálovej histórie. V tento deň sa na obrazovkách televízie The CW s divákmi rozlúčil kultový viac »

Basketbalový klub Petržalka

Basketbalový klub Petržalka

23.03.2017 00:26

BK Petržalka - OZ, cieľom klubu je viesť deti a mládež k pravidelnému športu. Máme cca 60 dievčat, vek 8-16 rokov v mládežníckych družstvách a prípravkách v Petržalke

Tobias Ellwood

Londýn má nového hrdinu. Britský politik zachraňoval zraneného policajta

22.03.2017 21:32

Britský tajomník pre záležitosti Blízkeho východu Tobias Ellwood zasahoval pri záchrane zraneného policajta.

Rex Tillerson

USA vyzvali spojencov na zintenzívnenie boja proti IS

22.03.2017 21:17

Tillerson vyzval členov medzinárodnej koalície, ktorá bojuje proti IS na území Iraku a Sýrie, aby vo vyššej miere prispeli k úsiliu o porazenie tejto skupiny.

Útok v Londýne,

Svet reaguje na útok v Londýne: Terorizmus je absolútne zlo

22.03.2017 20:04

Poprední svetoví politici vyjadrili, po zrejmom teroristickom útoku v Londýne, Británii podporu a solidaritu.

Radovan Vávra

Najaktuálnejšie informácie o vybraných amerických seriáloch na jednom mieste! Sledujte Blog o seriáloch na Facebooku, Twitteri, Google +, Linkedine, Instagrame! (Autor je online editorom spravodajstva na pravda.sk)

Štatistiky blogu

Počet článkov: 359
Celková čítanosť: 841598x
Priemerná čítanosť článkov: 2344x

Autor blogu