Založ si blog

Grey´s Anatomy – prežijú zemetrasenie ich osobných vzťahov?

Grey´s Anatomy

Season 7

 

Prežijú zemetrasenie ich osobných vzťahov?

 

Nepremeškajte veľké finále 7.série!

 

Staňte sa fanúšikom blogu o seriáloch a majte všetky informácie o seriáloch bližšie k sebe!

http://www.facebook.com/profile.php?id=1239889256#!/pages/-blog-o-serialoch-/112411525486006

 

Už dnes večer prichádza dlhoočakávané finále 7.série Grey´s Anatomy a čaká nás zemetrasenie osobných vzťahov. Už dnes večer nás čaká 22.epizóda 7.série s názvom Unaccompanied Minor. Prichádzajú ťažké voľby medzi kariérou a láskou, no ako sa zdá, nie všetko bude mať svoj šťastný koniec!

Aspoň nejaký šťastný koniec sme zažili v ostatných týždňoch, čo určite potešilo fanúšikov páru Arizona a Callie, Callie po ťažkej autonehode sa našťastie úplne zotavila a ich malá dcérka Sofia takisto. Hoci to s nimi nevyzeralo na začiatku ružovo. Obe bojovali o svoj život, no lekárski kolegovia zachránili nielen Callie ale aj malú. Toto bolo pre Arizonu veľké znamenie a skúška ich lásky a uvedomila si, že už ďalej nechce čakať a chce si Callie vziať, pretože si uvedomila ako málo stačí, aby prišla o svoju milovanú. A tak sa uskutočnila krásna svadba a všetci boli šťastní.

Bohužiaľ toto šťastie vydržalo iba nevestám. Ostatní kolegovia, zatiaľ to netušia a niektorí aj tušia, že budú musieť niesť následky za svoje činy.

Asi najhoršie už dnes večer dopadne Meredith, no môže si za to sama, aj keď jej pôvodné úmysly boli dobré. Do spoločného výskumu, ktorý praktikuje s manželom Derekom totiž po dlhej snahe dostala manželku Šéfa Webbera Adele. Lenže, keď sa blížil termín jej operácie, Meredith sa rozhodla spraviť absolutne nepochopiteľný čin. Vymenila totiž zapečatené obálky a tak namiesto toho, aby Adele dostala placebo, tak dostala aktívnu látku, od ktorej si Derek sľubuje významný pokrok v liečbe Alzheimera. Meredith pri tomto čine odhalil Alex, lenže toto tajomstvo si nechával pre seba. Navyše Meredith a Derek sa po dlhom váhaní rozhodli oficiálne spečatiť svoje manželstvo na radnici a to najmä preto, aby si mohli adoptovať malú Zolu. Ide o jedno z afrických detí, ktorých liečbu v USA zabezpečil Alex Karev v rámci projektu, aby získal miesto Šéf rezidenta. Zdá sa, že šťastie praje aj Meredith a Derekovi. Nie je tomu však tak. Alex, ktorý je opäť plný hnevu, pretože jeho priateľka Lucy mu vyfúkla pred nosom miesto lekára v Afrike prezradil temné tajomstvo Meredith Owenovi Huntovi, ktorý rozhoduje o mieste Šéf rezidenta. A už dnes večer sa Meredith zrúti celý svet a nielen jej. Pozrite si promo video!

 

 

 

 

 


 

Meredith týmto krokom nielenže ohrozila celý výskum, ale následky môžu znamenať pre celú nemocnicu. Hrozí totiž, že by nadriadené agentúry zatrhli nemocnici možnosť vykonávať klinické testy a to istým spôsobom znamenal pre nemocnicu koniec. Šéf Webber teda musí konať a na hodinu vyhodí Meredith z programu! Aby toho nebolo málo, Derek sa v Meredith veľmi sklamal a opustí ju! Áno, všetci sme si mysleli, že toto sa už nikdy nestane po tom všetkom, čo si za tie roky prežili, no toto bude pre Dereka ťažká rana a navyše Meredith ohrozila aj adopčný proces. Meredith stratila všetko! Zatiaľ však nevieme, či ju Derek opustil definitívne alebo sa len načas odsťahoval, no ich vzťah dostal veľmi veľkú a vážnu trhlinu. Veľký problém čaká aj Cristinu. Tá sa dozvie, že je tehotná! Ona však dieťa momentálne nechce a chce sa sústrediť najmä na kariéru, aby sa z nej stala konečne prvotriedna kardiochirurgička a chce si dieťa nechať zobrať. Do tohoto však tvrdo zasiahne jej manžel Owen Hunt a preňho je neprípustné, aby Cristina išla na potrat. Musí sa tak rozhodnúť medzi dieťaťom, rodinou a manželom alebo možnosťou,že sa jej vzťah rozpadne a stane sa z nej výborná lekárka, no bude sama. Alex plný hnevu, už nevie, čo má robiť. Nie je mu jasné, prečo má takú smolu so ženami, prečo ho každá tvrdo podrazí, cíti, že potrebuje zmenu v živote.

Navyše sa konečne dozvieme meno lekára, ktorý získa miesto Šéf rezidenta, už teraz s istotou môžeme povedať, že to nebude Cristina, ani Meredith. Tak kto to teda bude? Bude to April Kepner? Alebo Jackson Avery? Alebo získa miesto Alex a dostane nový, pozitívny impulz do života, ktorý tak nutne potrebuje?

Ako vidíte tvorcovia sa tento rok rozhodli pre trošku iné finále ako sme boli zvyknutí po minulé roky. Nečaká nás žiadny boj o život, ani obrovská tragédie so streľbou šialenca. Čakajú nás iné katastrofy, osobného charakteru, ktoré poznačia naše postavy do budúcnosti a ako vieme, autorke seriálu Shonde Rhimes sa zatiaľ vždy podarili vytvoriť veľmi špeciálne a najlepšie finálové epizódy.

Taktiež sa dnes dozvieme ako dopadne milostný trojuholník medzi Teddy Altman, Dr. Perkinsom a Henrym. Ako sme mali možnosť sa dozvedieť v minulej epizóde, Henrymu sa podarilo dostať do Webberovho výskumu cukrovky, získal späť svoju prácu a tým pádom sa mu obnoví aj zdravotné poistenie a tak manželstvo z rozumu, ktoré uzavrel s Teddy môže skončiť. Problémom však je, že sa do Teddy zamiloval, no vidí, že ona stále miluje svojho bývalého priateľa Dr.Perkinsa a tak ju požiadal o rozvod, aby nestál Teddy v ceste za šťastím. Teddy to síce zaskočilo, no ponuku prijala. Navyše Dr.Perkins odchádza do elitnej nemocnice v Nemecku a vybavil tam miesto aj pre Teddy a ona reálne uvažuje, že odíde s ním. Ako to s ními dopadne? Odíde teda do Európy? Alebo dá prednosť Henrymu a nájde v jeho náručí vytúžené šťastie?

Dočká sa šťastného konca aj Lexie s Markom? Mark je teraz mimoriadne šťastný, dcéra Sofia je v poriadku, dal do poriadku vzťah s Arizonou a tým pádom sa môže naplno zúčastňovať na výchove svojej dcéry. Chýba mu už len láska a zdá sa, že Lexie pomaly, ale iste vypenila, no nie je si istá, či ich vzťah je možné dať dokopy…

Na záver je tu ešte dobrá správa pre každého fanúšika seriálu. Televízia ABC potvrdila, že seriál bude pokračovať aj 8.sériou, ktorá začne tradične v druhej polovici septembra, takže sa nemusíme báť, že viac našich obľúbených lekárov neuvidíme.

 

 

 

: : : blog o seriáloch : : :

  váš svet seriálov

 

blogoserialoch@gmail.com

 

Grey´s Anatomy – poslednou záchranou bolo oneskorené ospravedlnenie. . .

16.02.2017

Najúspešnejšia lekárska dráma sa dočká aj 14.série! Televízia ABC podobne ako minulý rok z najnovších sérií počas jesene odvysielala len jednociferný počet epizód z Grey´s Anatomy. Zatiaľ, viac »

Doubt – spravodlivosť, lásku, vinu, pravdu. Všetko možno spochybniť!

15.02.2017

Podarí sa Katherine Heigl návrat do sveta seriálov na druhý pokus? Seriálov o právnikoch nikdy nie je dosť. Zrejme to si povedala aj najsledovanejšia televízia v Spojených štátoch CBS a v utorok viac »

Bones – kto koho skôr dobehne? Vrah spravodlivosť alebo spravodlivosť vraha?

14.02.2017

Záverečná séria má za sebou prvú polovicu. Aká je rozlúčka s Bones? Od začiatku januára ponúka televízia FOX divákom záverečnú 12.sériu Bones (Kosti), ktorá má momentálne za sebou viac »

zemetrasenie, seizmológ,

Panamu zasiahlo zemetrasenie, v metropole sa triasli mrakodrapy

20.02.2017 22:18

Silno pociťované zemetrasenie otriasalo mrakodrapmi v hlavnom meste Panamy a vynútilo si evakuáciu niektorých budov.

Herbert Raymond McMaster

Trump si za bezpečnostného poradcu vybral generála McMastera

20.02.2017 21:35

Americký prezident Donald Trump si ako nového poradcu pre národnú bezpečnosť vybral generála Herberta Raymonda McMastera.

Marián Tkáč

Matica sa podpísala pod škandalózne video

20.02.2017 20:00

Ustanovizeň, ktorá by mala budovať povedomie národa, namiesto toho pustila na verejnosť video, z ktorého cítiť obhajobu fašistického Slovenského štátu.

vitalij čurkin

Zomrel ruský veľvyslanec pri OSN Vitalij Čurkin

20.02.2017 19:10, aktualizované: 20:50

Vo veku 64 rokov v New Yorku náhle zomrel dlhoročný veľvyslanec Ruska pri OSN Vitalij Čurkin.

Radovan Vávra

Najaktuálnejšie informácie o vybraných amerických seriáloch na jednom mieste! Sledujte Blog o seriáloch na Facebooku, Twitteri, Google +, Linkedine, Instagrame!

Štatistiky blogu

Počet článkov: 352
Celková čítanosť: 820797x
Priemerná čítanosť článkov: 2332x

Autor blogu